Sport

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Finał Miasta Biała Podlaska w pływaniu - wyniki
2013-11-15 16:06:37 Artykuł czytany 1801 razy


15 listopada na pływalni bialskiego LO nr 1 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


WYNIKI:

Sztafety dziewcząt 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    2 : 36 : 78    opiekun – Maciej Biegajło- awans
II    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 42 : 02    opiekun – Iwona Kowalczuk
III    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 49 : 85    opiekun – Jarosław Denisuk
IV    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    3 : 18 : 68    opiekun – Krzysztof Krucewicz
V    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    3 : 18 : 85    opiekun – Anna Polak
VI    miej.    SSP Biała Podl.    3 : 38 : 15    opiekun – Agata Doluk
VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    3 : 40 : 41    opiekun – Anetta Tarkowska
VIII      miej.    SP Nr 1 Biała Podl.     4 : 05 :98        opiekun – Dariusz Denicki

 Sztafety chłopców 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 35 : 54    opiekun – Barbara Cała
II    miej.    SP  NR 3Biała Podl.    2 : 37 : 54    opiekun – Mariusz Michalczuk
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    2 : 41 : 52    opiekun – Robert Mazur
IV    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    3 : 12 : 10    opiekun – Dariusz Denicki
V    miej.    SSP  Biała Podl.    3 : 13 : 24    opiekun – Agata Doluk
VI    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    3 : 22 : 58    opiekun – Jarosław Denisiuk
 VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    4 : 17 : 84       opiekun – Anetta Tarkowska

Indywidualnie 50m klasyczny dziewcząt


I    miej.    Kuczyńska Gabrysia    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:49:03              
II    miej.    Pykacz Wiktoria    - SP Nr 6 Biała Podl    0:50:56
III    miej.    Buławska Karolina    - SP Nr 3 Biała Podl    0:50:58
IV    miej.    Dokudowiec Oliwia    - SP Nr 2 Biała Podl    0:55:09
V    miej    Żółkowska Kamila    - SP Nr 3 Biała Podl    0:57:12
VI     miej.    Kulicka Dominika     -SP Nr 2 Biała Podl    0: 57:36
VII     miej.     Dobrasiewicz Ada     -SP Nr 6 Biała Podl.    0: 58 :82
VIII    miej.    Kułakowska Weronika – SP Nr 1 Biała Podl. 1: 01: 87
IX        miej.     Weresa Zuzanna     -   SP Nr 1 Biała Podl.   1: 06: 01
X    miej.    Laura     Granostajska      - SP  Nr 2 Biała Podl.    1: 28 :06
   
Indywidualnie 50m klasyczny chłopców

I    miej.    Frończuk Patryk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:54:01    
II    miej.    Toczek Piotr         - SSP  Biała Podl.    0:55:62   
III    miej.    Tur Maciej        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:57:18
IV    miej.    Bachonka Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:58:51    
V    miej.    Dmochowski Szymon    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:59:28 
VI    miej.    Jeremi Andrzejuk     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:01:12
VII    miej.    Lewczuk Jan        - SP Nr 5 Biała Podl.    1:03:84
VIII    miej.    Michalczuk Marcin     - SP Nr 3 Biała Podl.    1:04:44 
IX    miej.    Jakub Gabczuk     - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:38    
X    miej.    Makarewicz Kacper     - SP Nr 5 Biała Podl.    1:09:05
XI      miej.    Barej Błażej         - SP Nr 4 Biała Podl.    1: 20 :87
XII    miej.     Protaś Kacper        -SP Nr 1 Biała Podl.    1:25:80
XIII     miej.    Mikołaj Rudkowski     -SP Nr 1 Biała Podl.    1:36:00
   
Indywidualnie 50 m - grzbiet dziewcząt


I    miej.    Kuczbowska Patrycja    - SP Nr 3 Biała Podl.    0:47;96
II    miej.    Zając Patrycja        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:50;02
III    miej.    Szpura Anna         - SP Nr 6 Biała Podl.    0:51;96
IV    miej.    Arasymowicz Agata      - SP Nr 1 Biała Podl.    1:18;17

Indywidualnie 50m - grzbiet chłopców
 
I    miej.    Melańczuk Patryk          - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48:28
II    miej.    Stańczuk Filip            - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48;34                  
III    miej.    Barzyński Kacper        - SP Nr 9 Biała Podl.    0:50;09           
IV    miej.    Kulicki Jakub           - SP Nr 2 Biała Podl.    0;56;09    
V    miej.    Szendel Michał         - SP Nr 6 Biała Podl    0;57:01
VI    miej.     Selwesiuk Jan            - SP Nr 1 Biała Podl.    0:59:88
VII     miej.    Torba Jakub             -SP  Nr 1 Biała Podl.    1:00:38
VIII    miej.     Brojek Jakub            - SP Nr 3 Biała Podl.    1:00:48
IX    miej.     Bołtowicz Gabriel        - SP Nr 9 Biała Podl.    1:03:96
X    miej.     Zup Jakub            - SP Nr 1 Biała Podl.    1:10:88
XI    miej.    Okniciński Jakub         - SP Nr 6 Biała Podl.    1:17:00

Indywidualnie 50m  - dowolny dziewcząt

I    miej.    Mandziuk Magdalena    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:34;62
II    miej.    Melańczuk Diana    - SP Nr 3 Biała Podl    0;37;14
III    miej.    Silipicka Oliwia    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:38.14
IV    miej.    Czebereszuk Patrycja- SP Nr 3 Biała Podl    0:42;54
V    miej.    Burak Julia        - SP Nr 4 Biała Podl.    0:45;12   
VI    miej.    Czubak Weronika    - SP Nr 2 Biała Podl    0:45;47
VII    miej.    Haponik Maja        - SP Nr 9 Biała Podl.     0:49;35
VIII    miej.    Kuzko Joanna     - SSP Biała Podl.     0:49;82
IX    miej.    Kossowska Weronika    - SP Nr 9 Biała Podl.    0;56;20
X    miej.     Kondraciuk Weronika    - SP Nr 5 Biała Podl.    0:57:28
XI    miej.     Pykacz Iga        - SP Nr 6 Biała Podl.    0:59:36
XII    miej.    Kurasińska Ola    - SP Nr 1 Biała Podl.    1:41:18
       
Indywidualnie 50 m - dowolny chłopców

        
I    miej.    Jaszczuk Krzysztof    - SSP Biała Podl    0:35;84
II    miej.    Borsuk Mateusz     - SP Nr 1 Biała Podl    0:36;45
III    miej.    Bomba Bartosz    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:38;94
IV    miej.    Uss Łukasz         - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;14
V    miej.    Domański Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;16
VI    miej.    Chalimoniuk Igor    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:45;14
VII    miej    Skiba Michał         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:45;59
VIII    miej.    Szałacki Mikołaj     - SP Nr 6 Biała Podl    0:46;01
IX    miej.    Pikor Mateusz      - SP Nr 5 Biała Podl    0:48;77
X    miej    Samociuk Kacper      - SP Nr 1 Biała Podl    0:51;78
XI    miej    Deineko Albert     - SP Nr 6 Biała Podl    0:52;25
XII    miej    Derlukiewicz Maciej     - SP Nr 5 Biała Podl    0;52;59
XIII    miej.    Mirosławski Michał     - SP Nr 6 Biała Podl.    0: 54:90
XIV     miej.    Kozioł Dawid         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:58:70
XV    miej.    Dołeńska Michal     - SP Nr 9 Biała Podl.    1:00:12
XVI     miej.     Kalenik Olek        - SP Nr 1 Biała Podl.    1:00:35
XVII    miej.    Kowalczuk Kacper    - SP Nr 2 Biała Podl.    1:02:21
XVIII    miej.    Daczkowski Konrad    - SP Nr 4 Biała Podl.    1:07:75
XIX    miej.    Szarubko Marek     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:08:68



Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt SP Nr 3 w Białej Podlaskiej i chłopców SP Nr 2 w Białej Podlaskiej otrzymała puchar BSZS w Białej Podlaskiej. (wszystkie drużyny otrzymały dyplomy), indywidualnie 1 – 3 miejsca dyplomy).

Awans do rejonu drużynowo otrzymały dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie po 3 zawodników w każdym stylu.

Zawody rejonowe odbędą się 28 listopada o godzinie 10.00 na pływalni w Radzyniu Podlaskim.

Uwaga!!!

Wyjazd na zwody rejonowe w dniu 28.11.2013r godz. 8.00 SP nr 3 ul. Sportowa 8:15 SP nr 2 ul. Akademicka.


Stanisław Polaczuk [DJ]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




Co, gdzie, kiedy

w lewoKwiecień 2015w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8

MIASTO SIEDLCE, 08.04 11:00

Wykłady Igora Pogorzelskiego dla słuchaczy SUTW

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.04 17:00

Wernisaż wystawy malarstwa Stanisławy Hardejewicz

więcej »

DROHICZYN, 09.04 18:30

Spotkanie autorskie z Agnieszką Korzeniewską

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.04 18:30

Koncert Grzegorza Kloca w Siedlcach

więcej »
10

MIASTO SIEDLCE, 10.04 19:00

Koncert w 5. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej

więcej »
11

SIEMIATYCZE, 11.04

VII Podlaski Rajd Śladami Żołnierzy 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej

więcej »

MIŃSK MAZ., 11.04 17:00

Wieczór Biologów

więcej »
12

MIASTO SIEDLCE, 12.04 17:00

Trio harfowe - koncert z cyklu Niedzielny Salon Muzyczny

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 12.04 18:30

„Śpiewnik Papieski” w Kotuniu

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 12.04 19:00

„Śpiewnik Papieski” w Kotuniu

więcej »
13 14 15

MIASTO SIEDLCE, 15.04 11:00

„Zakochany mnich” - spotkanie słuchaczy SUTW z ojcem Leonem Knabitem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.04 18:00

Koncert Studia Piosenki

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.04

Koncerty „Z blaskiem i precyzją“ i „W labiryncie dźwięku“

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.04 19:00

„Bo jesteś Ty” - koncert Krzysztofa Krawczyka z zespołem

więcej »
17

BIELSK PODL., 17.04 18:00

„Głosy znad Niemna”

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.04 10:00

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie

więcej »
19

MIASTO SIEDLCE, 19.04 12:30

Trrrąbka – kolejny koncert z cyklu „Smykofonia na Mazowszu”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.04 17:00

Koncert Grupy Muzycznej LIMBOS

więcej »
20

MIASTO SIEDLCE, 20.04

V Konkurs Recytatorski „Przedszkolaki Recytują”

więcej »

RADZYŃ, 20.04 17:00

„Śladami Cyryla i Metodego od Moraw do Chorwacji”

więcej »
21

ŁUKÓW, 21.04 16:00

Trasa Zdrowia w Łukowie – konsultacyjne warsztaty

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.04 18:00

„W stronę słońca”

więcej »
22

MIASTO SIEDLCE, 22.04 11:00

Wykłady Marka Michała Żabki dla słuchaczy SUTW

więcej »
23 24

ŁUKÓW, 24.04 11:00

Sadzenie drzewek na Święto Lasu

więcej »

LUBARTÓW, 24.04 18:00

Wystawa „Jawa, marzenie, sen”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.04 19:00

„Koncert Piosenki Literackiej”

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.04 19:30

Noc Sów w Mielniku

więcej »
25

MIASTO SIEDLCE, 25.04 16:00

Dwa koncerty chóru Musicanova w Siedlcach

więcej »
26

MIĘDZYRZEC, 26.04

Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Szybkich

więcej »

DROHICZYN, 26.04

Miasteczko Kajakowe KSM na Polach Mokotowskich

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.04 12:30

XIV Powiatowy Przegląd Teatrów Obrzędowych w Drelowie

więcej »

SIEMIATYCZE, 26.04 16:00

Spotkanie autorskie z Darią Galant

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.04 16:00

Kabaret Młodych Panów w Siedlcach

więcej »

DROHICZYN, 26.04 17:30

Koncert „Noce i Dnie”

więcej »

DROHICZYN, 26.04 17:30

Koncert „Noce i Dnie”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.04 19:00

Recital Heinera Graβte

więcej »
27 28

MIASTO SIEDLCE, 28.04 18:00

„Ich... dwoje” - wieczór poetycki SGL Witraż

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.04 18:00

Wernisaż wystawy malarstwa Mariusza Woszczyńskiego

więcej »
29

MIASTO SIEDLCE, 29.04

XX Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - przesłuchania w kategorii TEATR

więcej »

SOKOŁÓW, 29.04 18:00

Panny Wyklęte na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury

więcej »
30

LUBARTÓW, 30.04 11:00

Wystawa i wykład w kockim domu kultury

więcej »

Najnowsze Informacje