• mobilne podlasie24
  • e-mail
  • SMS
  • Radio
  • GG

Sport

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Finał Miasta Biała Podlaska w pływaniu - wyniki
2013-11-15 16:06:37 Artykuł czytany 1360 razy


15 listopada na pływalni bialskiego LO nr 1 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


WYNIKI:

Sztafety dziewcząt 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    2 : 36 : 78    opiekun – Maciej Biegajło- awans
II    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 42 : 02    opiekun – Iwona Kowalczuk
III    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 49 : 85    opiekun – Jarosław Denisuk
IV    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    3 : 18 : 68    opiekun – Krzysztof Krucewicz
V    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    3 : 18 : 85    opiekun – Anna Polak
VI    miej.    SSP Biała Podl.    3 : 38 : 15    opiekun – Agata Doluk
VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    3 : 40 : 41    opiekun – Anetta Tarkowska
VIII      miej.    SP Nr 1 Biała Podl.     4 : 05 :98        opiekun – Dariusz Denicki

 Sztafety chłopców 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 35 : 54    opiekun – Barbara Cała
II    miej.    SP  NR 3Biała Podl.    2 : 37 : 54    opiekun – Mariusz Michalczuk
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    2 : 41 : 52    opiekun – Robert Mazur
IV    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    3 : 12 : 10    opiekun – Dariusz Denicki
V    miej.    SSP  Biała Podl.    3 : 13 : 24    opiekun – Agata Doluk
VI    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    3 : 22 : 58    opiekun – Jarosław Denisiuk
 VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    4 : 17 : 84       opiekun – Anetta Tarkowska

Indywidualnie 50m klasyczny dziewcząt


I    miej.    Kuczyńska Gabrysia    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:49:03              
II    miej.    Pykacz Wiktoria    - SP Nr 6 Biała Podl    0:50:56
III    miej.    Buławska Karolina    - SP Nr 3 Biała Podl    0:50:58
IV    miej.    Dokudowiec Oliwia    - SP Nr 2 Biała Podl    0:55:09
V    miej    Żółkowska Kamila    - SP Nr 3 Biała Podl    0:57:12
VI     miej.    Kulicka Dominika     -SP Nr 2 Biała Podl    0: 57:36
VII     miej.     Dobrasiewicz Ada     -SP Nr 6 Biała Podl.    0: 58 :82
VIII    miej.    Kułakowska Weronika – SP Nr 1 Biała Podl. 1: 01: 87
IX        miej.     Weresa Zuzanna     -   SP Nr 1 Biała Podl.   1: 06: 01
X    miej.    Laura     Granostajska      - SP  Nr 2 Biała Podl.    1: 28 :06
   
Indywidualnie 50m klasyczny chłopców

I    miej.    Frończuk Patryk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:54:01    
II    miej.    Toczek Piotr         - SSP  Biała Podl.    0:55:62   
III    miej.    Tur Maciej        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:57:18
IV    miej.    Bachonka Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:58:51    
V    miej.    Dmochowski Szymon    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:59:28 
VI    miej.    Jeremi Andrzejuk     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:01:12
VII    miej.    Lewczuk Jan        - SP Nr 5 Biała Podl.    1:03:84
VIII    miej.    Michalczuk Marcin     - SP Nr 3 Biała Podl.    1:04:44 
IX    miej.    Jakub Gabczuk     - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:38    
X    miej.    Makarewicz Kacper     - SP Nr 5 Biała Podl.    1:09:05
XI      miej.    Barej Błażej         - SP Nr 4 Biała Podl.    1: 20 :87
XII    miej.     Protaś Kacper        -SP Nr 1 Biała Podl.    1:25:80
XIII     miej.    Mikołaj Rudkowski     -SP Nr 1 Biała Podl.    1:36:00
   
Indywidualnie 50 m - grzbiet dziewcząt


I    miej.    Kuczbowska Patrycja    - SP Nr 3 Biała Podl.    0:47;96
II    miej.    Zając Patrycja        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:50;02
III    miej.    Szpura Anna         - SP Nr 6 Biała Podl.    0:51;96
IV    miej.    Arasymowicz Agata      - SP Nr 1 Biała Podl.    1:18;17

Indywidualnie 50m - grzbiet chłopców
 
I    miej.    Melańczuk Patryk          - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48:28
II    miej.    Stańczuk Filip            - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48;34                  
III    miej.    Barzyński Kacper        - SP Nr 9 Biała Podl.    0:50;09           
IV    miej.    Kulicki Jakub           - SP Nr 2 Biała Podl.    0;56;09    
V    miej.    Szendel Michał         - SP Nr 6 Biała Podl    0;57:01
VI    miej.     Selwesiuk Jan            - SP Nr 1 Biała Podl.    0:59:88
VII     miej.    Torba Jakub             -SP  Nr 1 Biała Podl.    1:00:38
VIII    miej.     Brojek Jakub            - SP Nr 3 Biała Podl.    1:00:48
IX    miej.     Bołtowicz Gabriel        - SP Nr 9 Biała Podl.    1:03:96
X    miej.     Zup Jakub            - SP Nr 1 Biała Podl.    1:10:88
XI    miej.    Okniciński Jakub         - SP Nr 6 Biała Podl.    1:17:00

Indywidualnie 50m  - dowolny dziewcząt

I    miej.    Mandziuk Magdalena    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:34;62
II    miej.    Melańczuk Diana    - SP Nr 3 Biała Podl    0;37;14
III    miej.    Silipicka Oliwia    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:38.14
IV    miej.    Czebereszuk Patrycja- SP Nr 3 Biała Podl    0:42;54
V    miej.    Burak Julia        - SP Nr 4 Biała Podl.    0:45;12   
VI    miej.    Czubak Weronika    - SP Nr 2 Biała Podl    0:45;47
VII    miej.    Haponik Maja        - SP Nr 9 Biała Podl.     0:49;35
VIII    miej.    Kuzko Joanna     - SSP Biała Podl.     0:49;82
IX    miej.    Kossowska Weronika    - SP Nr 9 Biała Podl.    0;56;20
X    miej.     Kondraciuk Weronika    - SP Nr 5 Biała Podl.    0:57:28
XI    miej.     Pykacz Iga        - SP Nr 6 Biała Podl.    0:59:36
XII    miej.    Kurasińska Ola    - SP Nr 1 Biała Podl.    1:41:18
       
Indywidualnie 50 m - dowolny chłopców

        
I    miej.    Jaszczuk Krzysztof    - SSP Biała Podl    0:35;84
II    miej.    Borsuk Mateusz     - SP Nr 1 Biała Podl    0:36;45
III    miej.    Bomba Bartosz    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:38;94
IV    miej.    Uss Łukasz         - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;14
V    miej.    Domański Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;16
VI    miej.    Chalimoniuk Igor    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:45;14
VII    miej    Skiba Michał         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:45;59
VIII    miej.    Szałacki Mikołaj     - SP Nr 6 Biała Podl    0:46;01
IX    miej.    Pikor Mateusz      - SP Nr 5 Biała Podl    0:48;77
X    miej    Samociuk Kacper      - SP Nr 1 Biała Podl    0:51;78
XI    miej    Deineko Albert     - SP Nr 6 Biała Podl    0:52;25
XII    miej    Derlukiewicz Maciej     - SP Nr 5 Biała Podl    0;52;59
XIII    miej.    Mirosławski Michał     - SP Nr 6 Biała Podl.    0: 54:90
XIV     miej.    Kozioł Dawid         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:58:70
XV    miej.    Dołeńska Michal     - SP Nr 9 Biała Podl.    1:00:12
XVI     miej.     Kalenik Olek        - SP Nr 1 Biała Podl.    1:00:35
XVII    miej.    Kowalczuk Kacper    - SP Nr 2 Biała Podl.    1:02:21
XVIII    miej.    Daczkowski Konrad    - SP Nr 4 Biała Podl.    1:07:75
XIX    miej.    Szarubko Marek     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:08:68



Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt SP Nr 3 w Białej Podlaskiej i chłopców SP Nr 2 w Białej Podlaskiej otrzymała puchar BSZS w Białej Podlaskiej. (wszystkie drużyny otrzymały dyplomy), indywidualnie 1 – 3 miejsca dyplomy).

Awans do rejonu drużynowo otrzymały dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie po 3 zawodników w każdym stylu.

Zawody rejonowe odbędą się 28 listopada o godzinie 10.00 na pływalni w Radzyniu Podlaskim.

Uwaga!!!

Wyjazd na zwody rejonowe w dniu 28.11.2013r godz. 8.00 SP nr 3 ul. Sportowa 8:15 SP nr 2 ul. Akademicka.


Stanisław Polaczuk [DJ]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




Co, gdzie, kiedy

w lewoGrudzień 2014w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

POWIAT BIALSKI, 02.12

Rekolekcje w Kodniu

więcej »
3

MIASTO SIEDLCE, 03.12 11:00

Wykłady Igora Pogorzelskiego dla słuchaczy SUTW

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.12 12:00

Festiwal Nauki w PG nr 2 w Siedlcach

więcej »
4 5

MIASTO SIEDLCE, 05.12 10:30

Rodzinne poranki operowe - spektakl Warszawskiej Opery Kameralnej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 05.12 11:00

Spotkania z literaturą w Janowie Podlaskim

więcej »

MIĘDZYRZEC, 05.12 18:00

Kabaret Czwarta Fala wystąpi w Międzyrzecu Podlaskim

więcej »

BIELSK PODL., 05.12 18:00

Wieczór poetycko-muzyczny w Bielsku Podlaskim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.12 18:00

„Okruchy rzeczywistości”

więcej »

RADZYŃ, 05.12 18:00

Różne oblicza ceramiki

więcej »

PARCZEW, 05.12 18:00

Kulturalne Forum Młodzieży

więcej »
6

SIEMIATYCZE, 06.12

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

więcej »

ŁUKÓW, 06.12 11:00

Kraina Świętego Mikołaja

więcej »

DROHICZYN, 06.12 11:00

Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich w Drohiczynie

więcej »

MIĘDZYRZEC, 06.12 14:00

Mikołajki na stoku

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.12 15:00

Mikołajki w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.12 19:00

Katarzyna Groniec zaśpiewa w Białej Podlaskiej

więcej »
7

SIEMIATYCZE, 07.12 10:00

VIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.12 11:00

„Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla wszystkich”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.12 11:00

Spotkanie Grupy Twórczej FOTOGRAM

więcej »

RADZYŃ, 07.12 14:00

Kiermasz Mikołajkowy w Radzyniu Podlaskim

więcej »

GARWOLIN, 07.12 15:00

Mikołajki z MGOK-iem

więcej »

LUBARTÓW, 07.12 18:00

Koncert Mikołajkowy w Lubartowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.12 18:00

Koncert Solistów i Orkiestry Wojskowej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.12 19:00

Spotkanie z jednym obrazem El Greco i finał konkursu fotograficznego

więcej »
8 9

MIASTO SIEDLCE, 09.12 18:00

Zadedykuj swój wiersz Stefanowi Żeromskiemu

więcej »
10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.12 10:00

Mikołajki Teatralne w BCK

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.12 18:00

Koncert Formacji Tanecznej MP Dance

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.12 19:00

„Skąpiec. Work in Progress” już 10 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »
11

SOKOŁÓW, 11.12 18:00

Pamiętnik z czasów okupacji

więcej »
12

GARWOLIN, 12.12

Bożonarodzeniowa muzyka w GCAK

więcej »

LUBARTÓW, 12.12 10:00

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Lubartowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.12 17:00

Dialog współczesnej kobiety z poetkami

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.12 18:00

Przeboje na Święta - koncert Kingi Zdybel i Mariusza Adamczaka

więcej »
13

GARWOLIN, 13.12 11:00

Turniej piłkarski im. Jana Piesiewicza

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.12 16:00

„Siedlce w melodiach i piosenkach” - koncert Stefana Sałaty

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 13.12 18:00

KONCERT GMINNE TALENTY i wystawa w Chodowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.12 19:00

Gala zakończenia III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”

więcej »
14

POWIAT BIALSKI, 14.12 10:00

Kiermasz Bożonarodzeniowy w MBP

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 14.12 16:00

Przeboje zespołu QUEEN w Chodowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 14.12 18:00

Koncert „Tiahuanaco”

więcej »

GARWOLIN, 14.12 19:00

Piosenki, które warto przypomnieć

więcej »
15 16

SIEMIATYCZE, 16.12 11:00

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.12 18:00

Wieczór autorski Zygmunta Urbanowicza

więcej »
17

MIASTO SIEDLCE, 17.12 11:00

Koncert Chóru Polskiej Macierzy Szkolnej „Polesie” dla słuchaczy SUTW

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.12 15:00

Wieczór Wigilijny w GOKSiR w Mielniku

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.12 18:00

Koncert Kolęd Studia Piosenki i Zespołu Wokalnego Sweet Angels

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.12 19:00

HISTORIA SIEDLECKIEGO RUGBY W ANEGDOCIE

więcej »
19

POWIAT BIALSKI, 19.12 19:00

Kiermasz Świąteczny w Janowie Podlaskim

więcej »
20

SIEMIATYCZE, 20.12 10:00

III BOŻONARODZENIOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.12 10:00

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej

więcej »

SIEMIATYCZE, 20.12 16:00

Koncert kolęd w Szkole Muzycznej

więcej »
21

POWIAT BIALSKI, 21.12

Kiermasz Świąteczny w Leśnej Podlaskiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.12 16:00

Koncert kolęd i pastorałek tuż przed świętami na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »

ŁUKÓW, 21.12 18:00

Koncert Kolęd i Słodkich Serc w Łukowie

więcej »
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najnowsze Informacje