Sport

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Finał Miasta Biała Podlaska w pływaniu - wyniki
2013-11-15 16:06:37 Artykuł czytany 3928 razy


15 listopada na pływalni bialskiego LO nr 1 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


WYNIKI:

Sztafety dziewcząt 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    2 : 36 : 78    opiekun – Maciej Biegajło- awans
II    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 42 : 02    opiekun – Iwona Kowalczuk
III    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 49 : 85    opiekun – Jarosław Denisuk
IV    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    3 : 18 : 68    opiekun – Krzysztof Krucewicz
V    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    3 : 18 : 85    opiekun – Anna Polak
VI    miej.    SSP Biała Podl.    3 : 38 : 15    opiekun – Agata Doluk
VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    3 : 40 : 41    opiekun – Anetta Tarkowska
VIII      miej.    SP Nr 1 Biała Podl.     4 : 05 :98        opiekun – Dariusz Denicki

 Sztafety chłopców 8 x 25 m


I    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    2 : 35 : 54    opiekun – Barbara Cała
II    miej.    SP  NR 3Biała Podl.    2 : 37 : 54    opiekun – Mariusz Michalczuk
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    2 : 41 : 52    opiekun – Robert Mazur
IV    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    3 : 12 : 10    opiekun – Dariusz Denicki
V    miej.    SSP  Biała Podl.    3 : 13 : 24    opiekun – Agata Doluk
VI    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    3 : 22 : 58    opiekun – Jarosław Denisiuk
 VII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    4 : 17 : 84       opiekun – Anetta Tarkowska

Indywidualnie 50m klasyczny dziewcząt


I    miej.    Kuczyńska Gabrysia    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:49:03              
II    miej.    Pykacz Wiktoria    - SP Nr 6 Biała Podl    0:50:56
III    miej.    Buławska Karolina    - SP Nr 3 Biała Podl    0:50:58
IV    miej.    Dokudowiec Oliwia    - SP Nr 2 Biała Podl    0:55:09
V    miej    Żółkowska Kamila    - SP Nr 3 Biała Podl    0:57:12
VI     miej.    Kulicka Dominika     -SP Nr 2 Biała Podl    0: 57:36
VII     miej.     Dobrasiewicz Ada     -SP Nr 6 Biała Podl.    0: 58 :82
VIII    miej.    Kułakowska Weronika – SP Nr 1 Biała Podl. 1: 01: 87
IX        miej.     Weresa Zuzanna     -   SP Nr 1 Biała Podl.   1: 06: 01
X    miej.    Laura     Granostajska      - SP  Nr 2 Biała Podl.    1: 28 :06
   
Indywidualnie 50m klasyczny chłopców

I    miej.    Frończuk Patryk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:54:01    
II    miej.    Toczek Piotr         - SSP  Biała Podl.    0:55:62   
III    miej.    Tur Maciej        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:57:18
IV    miej.    Bachonka Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:58:51    
V    miej.    Dmochowski Szymon    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:59:28 
VI    miej.    Jeremi Andrzejuk     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:01:12
VII    miej.    Lewczuk Jan        - SP Nr 5 Biała Podl.    1:03:84
VIII    miej.    Michalczuk Marcin     - SP Nr 3 Biała Podl.    1:04:44 
IX    miej.    Jakub Gabczuk     - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:38    
X    miej.    Makarewicz Kacper     - SP Nr 5 Biała Podl.    1:09:05
XI      miej.    Barej Błażej         - SP Nr 4 Biała Podl.    1: 20 :87
XII    miej.     Protaś Kacper        -SP Nr 1 Biała Podl.    1:25:80
XIII     miej.    Mikołaj Rudkowski     -SP Nr 1 Biała Podl.    1:36:00
   
Indywidualnie 50 m - grzbiet dziewcząt


I    miej.    Kuczbowska Patrycja    - SP Nr 3 Biała Podl.    0:47;96
II    miej.    Zając Patrycja        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:50;02
III    miej.    Szpura Anna         - SP Nr 6 Biała Podl.    0:51;96
IV    miej.    Arasymowicz Agata      - SP Nr 1 Biała Podl.    1:18;17

Indywidualnie 50m - grzbiet chłopców
 
I    miej.    Melańczuk Patryk          - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48:28
II    miej.    Stańczuk Filip            - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48;34                  
III    miej.    Barzyński Kacper        - SP Nr 9 Biała Podl.    0:50;09           
IV    miej.    Kulicki Jakub           - SP Nr 2 Biała Podl.    0;56;09    
V    miej.    Szendel Michał         - SP Nr 6 Biała Podl    0;57:01
VI    miej.     Selwesiuk Jan            - SP Nr 1 Biała Podl.    0:59:88
VII     miej.    Torba Jakub             -SP  Nr 1 Biała Podl.    1:00:38
VIII    miej.     Brojek Jakub            - SP Nr 3 Biała Podl.    1:00:48
IX    miej.     Bołtowicz Gabriel        - SP Nr 9 Biała Podl.    1:03:96
X    miej.     Zup Jakub            - SP Nr 1 Biała Podl.    1:10:88
XI    miej.    Okniciński Jakub         - SP Nr 6 Biała Podl.    1:17:00

Indywidualnie 50m  - dowolny dziewcząt

I    miej.    Mandziuk Magdalena    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:34;62
II    miej.    Melańczuk Diana    - SP Nr 3 Biała Podl    0;37;14
III    miej.    Silipicka Oliwia    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:38.14
IV    miej.    Czebereszuk Patrycja- SP Nr 3 Biała Podl    0:42;54
V    miej.    Burak Julia        - SP Nr 4 Biała Podl.    0:45;12   
VI    miej.    Czubak Weronika    - SP Nr 2 Biała Podl    0:45;47
VII    miej.    Haponik Maja        - SP Nr 9 Biała Podl.     0:49;35
VIII    miej.    Kuzko Joanna     - SSP Biała Podl.     0:49;82
IX    miej.    Kossowska Weronika    - SP Nr 9 Biała Podl.    0;56;20
X    miej.     Kondraciuk Weronika    - SP Nr 5 Biała Podl.    0:57:28
XI    miej.     Pykacz Iga        - SP Nr 6 Biała Podl.    0:59:36
XII    miej.    Kurasińska Ola    - SP Nr 1 Biała Podl.    1:41:18
       
Indywidualnie 50 m - dowolny chłopców

        
I    miej.    Jaszczuk Krzysztof    - SSP Biała Podl    0:35;84
II    miej.    Borsuk Mateusz     - SP Nr 1 Biała Podl    0:36;45
III    miej.    Bomba Bartosz    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:38;94
IV    miej.    Uss Łukasz         - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;14
V    miej.    Domański Bartosz     - SP Nr 3 Biała Podl.    0:43;16
VI    miej.    Chalimoniuk Igor    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:45;14
VII    miej    Skiba Michał         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:45;59
VIII    miej.    Szałacki Mikołaj     - SP Nr 6 Biała Podl    0:46;01
IX    miej.    Pikor Mateusz      - SP Nr 5 Biała Podl    0:48;77
X    miej    Samociuk Kacper      - SP Nr 1 Biała Podl    0:51;78
XI    miej    Deineko Albert     - SP Nr 6 Biała Podl    0:52;25
XII    miej    Derlukiewicz Maciej     - SP Nr 5 Biała Podl    0;52;59
XIII    miej.    Mirosławski Michał     - SP Nr 6 Biała Podl.    0: 54:90
XIV     miej.    Kozioł Dawid         - SP Nr 2 Biała Podl.    0:58:70
XV    miej.    Dołeńska Michal     - SP Nr 9 Biała Podl.    1:00:12
XVI     miej.     Kalenik Olek        - SP Nr 1 Biała Podl.    1:00:35
XVII    miej.    Kowalczuk Kacper    - SP Nr 2 Biała Podl.    1:02:21
XVIII    miej.    Daczkowski Konrad    - SP Nr 4 Biała Podl.    1:07:75
XIX    miej.    Szarubko Marek     - SP Nr 1 Biała Podl.    1:08:68



Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt SP Nr 3 w Białej Podlaskiej i chłopców SP Nr 2 w Białej Podlaskiej otrzymała puchar BSZS w Białej Podlaskiej. (wszystkie drużyny otrzymały dyplomy), indywidualnie 1 – 3 miejsca dyplomy).

Awans do rejonu drużynowo otrzymały dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie po 3 zawodników w każdym stylu.

Zawody rejonowe odbędą się 28 listopada o godzinie 10.00 na pływalni w Radzyniu Podlaskim.

Uwaga!!!

Wyjazd na zwody rejonowe w dniu 28.11.2013r godz. 8.00 SP nr 3 ul. Sportowa 8:15 SP nr 2 ul. Akademicka.


Stanisław Polaczuk [DJ]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




Co, gdzie, kiedy

w lewoKwiecień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO SIEDLCE, 01.04

Siedlce znowu na fali czyli Ponton Racing 2017

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.04

Świąteczne Roz(gry)wki z Jajem

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 01.04

Dzień skupienia i wyznaczenie nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.04

Koncert Trzech Tenorów już 1 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »

ŁUKÓW, 01.04

„Sowia Noc” w Gołąbkach i w Szaniawach

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.04

Zagrają szczypiorniści AZS AWF

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.04

Wielkanocna Zbiórka Żywności

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.04

Siedlce: Rolkowisko czynne od soboty!

więcej »

Blok promocyjny, 01.04

Siedlce: Żłobek JAŚ I MAŁGOSIA zaprasza na Dzień Otwarty

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.04 10:00

Wielkanocne spotkanie z rzemiosłem artystycznym

więcej »

RADZYŃ, 01.04 10:00

VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego

więcej »

KRAJ, 01.04 19:30

Uroczysta Gala rozdania nagród FENIKS 2017 i MAŁY FENIKS 2017 /RELACJA LIVE/

więcej »
2

MIĘDZYRZEC, 02.04

Międzyrzecki Jarmark Wielkanocny

więcej »

GARWOLIN, 02.04

Garwolin: rocznica obrony Krzyża w Miętnem

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.04

Siatkarki z Białej Podlaskiej powalczą o awans do II ligi

więcej »

ŁUKÓW, 02.04

Łuków: Żywy Pomnik Św. Jana Pawła II

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.04

Premierowy pokaz filmu „Szare Anioły” w Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 02.04

IV Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych

więcej »

BIELSK PODL., 02.04

Tri Bielsk – bieg na 10 km

więcej »

KRAJ, 02.04

Jarmark Wielkanocny Ziemi Nurskiej

więcej »

BIELSK PODL., 02.04

Kiermasz Wielkanocny w Bielsku Podlaskim

więcej »

GARWOLIN, 02.04

Żelechów: Przegląd Pieśni Pokutnych i Pasyjnych

więcej »

DROHICZYN, 02.04

„Pasja” w Drohiczynie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 02.04

Wielkanocna Zbiórka Żywności

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 02.04 10:00

Wielkanocne spotkanie z rzemiosłem artystycznym

więcej »

RADZYŃ, 02.04 15:00

Międzynarodowy Dzień Teatru po ulańsku

więcej »

MIŃSK MAZ., 02.04 16:00

Wiosenny Koncert w Mrozach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 02.04 17:00

„Ojcze Święty - Janie Pawle II błogosław nam”

więcej »

POWIAT BIALSKI, 02.04 18:00

Wielkopostne Czuwanie w Sławatyczach

więcej »

MIŃSK MAZ., 02.04 18:00

Koncert muzyki pasyjnej w Mińsku Mazowieckim

więcej »
3

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.04

Zaproszenie na Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.04

Siedlce: weź udział w dyktandzie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.04 10:00

VII Dyktando Siedleckie

więcej »
4

MIASTO SIEDLCE, 04.04

Rusza Siedlecka Liga Biegowa!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 04.04

Helpers' Generation – AWF Biała Podlaska

więcej »

ŁUKÓW, 04.04

„Niebieski Bieg” w Łukowie

więcej »
5

LUBARTÓW, 05.04

76. rocznica śmierci Generała Franciszka Kleeberga

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 05.04

Dzień Drugi. Wielka Sobota - już 5 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »
6

GARWOLIN, 06.04

Garwolin: zmierz się w turnieju scrabble

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.04

Rowerowa wyprawa po Iranie - spotkanie z Anitą Demianowicz

więcej »

GARWOLIN, 06.04

Powalczą o tytuł „mistrza ortografii”

więcej »

POWIAT BIALSKI, 06.04 15:00

Janów Podlaski: IV GMINNY PRZEGLĄD TRADYCJI WIELKANOCNYCH

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.04 18:00

„Haftem malowane”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.04 19:00

Pokaz filmu o św. Maksymilianie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.04 19:00

Wieczór Poetycki Mariusza Maciejewicza

więcej »
7

RADZYŃ, 07.04

Katyńska Droga Krzyżowa w Radzyniu Podlaskim

więcej »

WŁODAWA, 07.04

EDK w parafii Lubień

więcej »

DROHICZYN, 07.04

Puszczańska Nocna Droga Krzyżowa

więcej »

ŁUKÓW, 07.04

Nie warto żyć normalnie – warto żyć ekstremalnie

więcej »

RADZYŃ, 07.04

„Dzień drugi” w Radzyniu Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.04

Małgorzata Strękowska – Zaremba w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.04

Rowerowa wyprawa po Iranie - spotkanie z Anitą Demianowicz

więcej »

WĘGRÓW, 07.04

Węgrów: Kiermasz Wielkanocny

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.04

„Być jak Elizabeth Taylor” - najlepszy spektakl sezonu w kwietniu w Siedlcach!

więcej »

BIELSK PODL., 07.04

Misterium Męki Pańskiej w Wyszkach

więcej »

ŁUKÓW, 07.04 14:00 - 09.04 13:00

Łuków: rusza Dwójeczka Cup

więcej »

MIŃSK MAZ., 07.04 18:30

Wystawa „Fotografia Dzikiej Przyrody 2016” w Muzeum Ziemi Mińskiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.04 21:00

Siedlce: Ekstremalna Droga Krzyżowa

więcej »

GARWOLIN, 07.04 21:00

Droga przełomu. Czas na spotkanie Boga!

więcej »
8

MIŃSK MAZ., 08.04

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MROZÓW

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.04

W sobotę KPS może sięgnąć po brązowy medal

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.04

Siedlczanka powalczy o zwycięstwo w Poznaniu

więcej »

ŁUKÓW, 08.04

Tradycje Wielkanocne na Sienkiewiczowskiej Ziemi

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.04

Program 32. Światowych Dni Młodzieży w Siedlcach

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.04

Misterium Męki Pańskiej w Perlejewie

więcej »

ŁUKÓW, 08.04 10:00

Łuków: zaproszenie na turniej tenisa stołowego

więcej »

ŁOSICE, 08.04 10:00

Zbliża się III Łosicki Jarmark Wielkanocny

więcej »

SOKOŁÓW, 08.04 14:00

Wystawa fotograficzna „Podlaskie bezdroża”

więcej »

SOKOŁÓW, 08.04 14:00

Podlaskie bezdroża - wystawa fotografii Heleny Anny Romańskiej

więcej »

MIŃSK MAZ., 08.04 18:00

Koncert zespołu POEMA w Mińsku Mazowieckim

więcej »

KRAJ, 08.04 20:00

Kolejny rok z Misterium Męki Pańskiej na poznańskiej Cytadeli

więcej »
9

WĘGRÓW, 09.04

Obchody 7. rocznicy tragedii smoleńskiej

więcej »

MIŃSK MAZ., 09.04

Targ wielkanocny w Mińsku Mazowieckim

więcej »

MIŃSK MAZ., 09.04

Kiermasz Wielkanocny w Cegłowie

więcej »

MIŃSK MAZ., 09.04

Koncert pieśni pasyjnych w Mrozach

więcej »

ŁUKÓW, 09.04

Muzeum Henryka Sienkiewicza zaprasza na promocję książki

więcej »

GARWOLIN, 09.04

Biegiem do wiosny! Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 09.04

W Białej Podlaskiej uczczą pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem

więcej »

WŁODAWA, 09.04

Droga Krzyżowa i Misterium Męki Pańskiej w Hańsku

więcej »

BIELSK PODL., 09.04

Misterium Męki Pańskiej w Bielsku Podlaskim

więcej »

ŁOSICE, 09.04 10:00

Zbliża się III Łosicki Jarmark Wielkanocny

więcej »

ŁUKÓW, 09.04 10:00

Wielkanocny Jarmark w Łukowie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 09.04 10:00

Kiermasz Wielkanocny w Terespolu

więcej »

SOKOŁÓW, 09.04 10:00

XVI Jarmark Wielkanocny w Sokołowie Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.04 12:00

Koncert z cyklu „Smykofonia na Mazowszu”

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 09.04 13:00

Jarmark Wielkanocny w Wiśniewie

więcej »

MIŃSK MAZ., 09.04 13:30

Maraton filmowy w Klubie CSŻW w Mińsku Mazowieckim

więcej »

SOKOŁÓW, 09.04 15:00

Smykofonia w Sokołowie Podlaskim

więcej »

GARWOLIN, 09.04 17:00

Miętne: „Hymn Życia i Miłości”

więcej »

POWIAT BIALSKI, 09.04 18:00

„Pasja” w kodeńskim sanktuarium

więcej »

ŁUKÓW, 09.04 18:00

Pokutna Droga Krzyżowa ulicami Łukowa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.04 19:00

Droga Krzyżowa ulicami Siedlec

więcej »
10

ŁUKÓW, 10.04 12:00

„Wyklęci – Niepokonani Ziemi Łukowskiej”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.04 16:00

Wystawa Krzyży

więcej »

ŁOSICE, 10.04 18:00

„Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej” w Łosicach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.04 18:45

Od dziś katechezy paschalne w siedleckiej katedrze

więcej »
11

MIASTO SIEDLCE, 11.04

Test Coopera dla wszystkich

więcej »
12 13 14

MIASTO SIEDLCE, 14.04

Zagrają rugbiści

więcej »
15

SIEMIATYCZE, 15.04

Polne Maki z Dołubowa w TVP2

więcej »
16
17 18

DROHICZYN, 18.04

VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.04 14:00

Prawo łowieckie i ASF – zaproszenie na spotkanie

więcej »
19

RADZYŃ, 19.04

Warsztaty fotograficzne w Radzyńskim Ośrodku Kultury

więcej »

MIŃSK MAZ., 19.04 19:00

Mińska Liga Biegowa

więcej »
20

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.04 18:00

Znany fotograf i reportażysta Filip Springer odwiedzi Białą Podlaską

więcej »

SIEMIATYCZE, 20.04 18:00

Wieczór w fantasy w bibliotece

więcej »
21

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.04

Spotkanie Koordynatorów Dzieł Miłosierdzia

więcej »

MIŃSK MAZ., 21.04

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Mińsku Mazowieckim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.04

3. urodziny Galerii Siedlce - noc wyprzedaży i moc atrakcji

więcej »

RADZYŃ, 21.04

Handel ludźmi – mit czy rzeczywistość. Konferencja w Radzyniu Podlaskim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.04

Biała Podlaska: spektakl o siostrze Faustynie

więcej »

ŁUKÓW, 21.04 18:00

Wystawa Romana Korlagi w gminie Łuków

więcej »
22

MIASTO SIEDLCE, 22.04

Siedlce: Dzień Otwarty w KLO

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.04

Plejada gwiazd na jubileuszowym Biała Blues Festival!

więcej »

ŁOSICE, 22.04

XIV Turniej Tańca Nowoczesnego w Łosicach

więcej »

ŁUKÓW, 22.04

Łuków: „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”

więcej »

POWIAT BIALSKI, 22.04

Zaproszenie na czuwanie ojców

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04

Inauguracja Sezonu Motocyklowego 2017 w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04

3. urodziny Galerii Siedlce - noc wyprzedaży i moc atrakcji

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04

Zawody gimnastyczne w SP 7

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04

Zagrają dla Pawła Matłacza

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04

Mecz charytatywny, pokaz piłkarskich umiejętności i inne atrakcje

więcej »

MIŃSK MAZ., 22.04 10:00

Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04 10:00

Sesja Plenarna II Synodu Diecezji Siedleckiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04 14:00

Dzień Skupienia w parafii św. Maksymiliana Kolbego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04 16:00

Siedlce: Koncert Wielkanocny w ZSM

więcej »

ŁUKÓW, 22.04 17:00

Trio Poetyckie w Łukowskim Ośrodku Kultury

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.04 17:30

Ku pamięci Ryszarda Kuklińskiego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.04 18:00

Biała Blues Festiwal 2017

więcej »

ŁUKÓW, 22.04 19:00

„Dyskoteka dla Dawnej Młodzieży” po raz czwarty

więcej »
23

SIEMIATYCZE, 23.04

Jarmark św. Wojciecha w Ciechanowcu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 23.04

Terespol: szachiści zagrają dla Kamili

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.04

Plejada gwiazd na jubileuszowym Biała Blues Festival!

więcej »

MIĘDZYRZEC, 23.04

Sianie owsa w Zaściankach

więcej »

RADZYŃ, 23.04

Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego w Kąkolewnicy

więcej »

ŁUKÓW, 23.04

Wędkarskie zawody w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 23.04

Łuków: zagrają dla Pawła Matłacza

więcej »

RADZYŃ, 23.04

Zatańczą w Kąkolewnicy

więcej »

WĘGRÓW, 23.04

Odpust w Jartyporach

więcej »

MIĘDZYRZEC, 23.04 10:00

Miejsko – Gminne Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

więcej »

ŁUKÓW, 23.04 14:00

Wyścigi Wózków w Łukowie

więcej »

MIŃSK MAZ., 23.04 16:00

Jubileuszowy koncert w Mińsku Mazowieckim

więcej »

ŁUKÓW, 23.04 17:00

„Łukowiacy swojemu Miastu”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 23.04 17:00

Gwiazdy muzyki - koncert Grupy Muzycznej LIMBOS

więcej »

SOKOŁÓW, 23.04 17:00

Jubileusz ZPiT „Sokołowianie”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.04 18:00

Biała Blues Festiwal 2017

więcej »

RADZYŃ, 23.04 18:00

Koncert patriotyczny Zespołu Wokalnego „Wrzos”

więcej »

ŁUKÓW, 23.04 19:45

Jubileuszowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

więcej »
24

ŁOSICE, 24.04

Poznaj szkołę i zdobądź pracę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.04

Dojrzałość okresem jest złotym

więcej »
25

MIASTO SIEDLCE, 25.04

Święto Książki z czekoladą

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.04

Rusza Siedlecka Liga Biegowa!

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.04 10:00

ZPiT Chodowiacy - Przywoływki na Kujawach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 25.04 15:30

Spotkanie z Mariolą Pryzwan

więcej »
26

POWIAT BIALSKI, 26.04 10:00

„W świecie niepełności” – przegląd teatralny w Kodniu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.04 10:00

„W świecie niepełności”

więcej »

RADZYŃ, 26.04 17:00

Spotkanie autorskie z Anną Janko

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.04 18:00

„Przestrzeń zamiejska” - malarstwo Michała Godlewskiego

więcej »

SOKOŁÓW, 26.04 18:00

Koncert piosenek Starszych Panów

więcej »
27

SIEMIATYCZE, 27.04

Drugi Siemiatycki Marsz Biało-Czerwony

więcej »

PARCZEW, 27.04

Konkurs Ortograficzny o „Złote Pióro

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 27.04 17:00

Bractwo Świętego Judy Tadeusza zaprasza na spotkanie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 27.04 18:00

Wystawa fotografii Mariusza Foreckiego

więcej »

MIŃSK MAZ., 27.04 19:00

Kraków Piotra S. – otwarcie galerii na schodach

więcej »
28

MIASTO SIEDLCE, 28.04

Spotkanie Przedsiębiorców z Władysławem Grochowskim

więcej »

ŁUKÓW, 28.04 12:00

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 28.04 13:00

Łuków: pomnik harcerzy z Szarych Szeregów stanie w nowym miejscu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.04 18:00

50-lecie Muzeum Regionalnego w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.04 18:00

Modlitwa o uzdrowienie w parafii Ducha Świętego

więcej »
29

DROHICZYN, 29.04

W Drohiczynie rusza przeprawa promowa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 29.04

Siedlce: WIOSNA NA POLU I W OGRODZIE tym razem w centrum miasta

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 29.04

Nocna pielgrzymka do Matki Bożej Budzieszyńskiej

więcej »

MIŃSK MAZ., 29.04 16:00

Międzynarodowy Dzień Tańca w GCK Mrozy

więcej »
30

KRAJ, 30.04

XI Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.04

Pielgrzymka Rodzin Domowego Kościoła

więcej »

ŁOSICE, 30.04

Łosicka Majówka z Gwiazdami Disco Polo

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.04 13:00

Msza Święta za Ojczyznę i VI Pokutny Marsz Różańcowy

więcej »

MIŃSK MAZ., 30.04 14:00

Mecz rugby w Mińsku Mazowieckim

więcej »

SOKOŁÓW, 30.04 15:00

II Kosowskie Spotkanie Kapel Weselnych

więcej »

Najnowsze Informacje