Poradniki

„DIY. Żyj pięknie!”

Czytelnia Wt. 30.01.2024 12:30:33
30
sty 2024

Wiele fantastycznych rzeczy możemy zrobić samodzielnie. Wtedy mamy pewność, że będą wyglądały właśnie tak, jak to sobie wymarzyłyśmy, i tylko wtedy będą miały niepowtarzalny, niepodrabialny styl. Dotyczy to mody, pomysłów na prezenty, dotyczy to również wystroju pokoju, w którym mamy czuć się najwspanialej na świecie, a także kosmetyków - najlepiej naturalnych - czy dodatków, takich jak biżuteria.

Książka „DIY. Żyj pięknie!” przedstawia ponad 70 wyselekcjonowanych tutoriali, które sprawią, że odkryjesz na nowo urodę otaczających Cię przedmiotów i tchniesz w nie nowe życie, znajdziesz sposób na prezent dla każdego, odświeżysz wnętrze i nauczysz się wielu użytecznych trików. I co najważniejsze, będziesz się przy tym świetnie bawić.

Skorzystaj z naszych inspiracji i przekonaj się, że to przygoda dla każdego. Jeśli masz dosyć marnowania, wyrzucania i ciągłych zakupów, to mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne: DIY.

Jeszcze nigdy naprawa i przerabianie przedmiotów nie były tak szalenie... łatwe! Zainspiruj się naszymi rozwiązaniami i pomysłami, a Twój dom, Twoje dzieci, goście i znajomi będą Ci wdzięczni jak nigdy wcześniej.

Daj się ponieść wyobraźni, twórz, odpoczywaj i czerp radość z małych rzeczy. Naucz się w pełni i świadomie korzystać z przedmiotów, a jeśli tego wymagają − daj im drugie życie. Sprawdź, jakie to proste i... piękne.

Wszystkie pomysły w tej książce zaczerpnięte zostały z internetowej platformy z prezentami, produktami handmade i pomysłami DIY – DaWanda.pl. Ta strona umożliwia twórcom oraz pasjonatom rękodzieła dzielenie się swoją pasją i zarabianie na niej. Dawandowy butik może być początkiem także Twojej przygody z własnym biznesem!


Wydawnictwo EGMONT


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.