Życie i wiara

S. Leonia Maria Nastał „W objęciach Bożej Miłości”

Czytelnia Pt. 19.01.2024 14:01:56
19
sty 2024

Poszukujesz wartościowych materiałów do rozważania w ciągu roku? W tej książeczce znajdziesz piękne myśli na każdy dzień, uwidaczniające różne barwy i odcienie Bożej miłości. To doskonała pomoc w odkrywaniu każdego dnia Bożej miłości we własnym wnętrzu, która może stać się inspiracją w pogłębianiu dziecięcej relacji ze Stwórcą podczas duchowej wędrówki tu na ziemi, by odnaleźć ją w pełni w życiu wiecznym w niebie.

Sługa Boża siostra Leonia Maria Nastał

Autorką tekstów jest Sługa Boża siostra Leonia Maria Nastał. To jedna z coraz bardziej rozpoznawalnych w dziejach duchowości polskiej przedstawicielek mistyki przeżyciowej okresu międzywojennego.

Twarda oprawa


Książeczka posiada twardą, trwałą oprawę, odporną na uszkodzenia. Dla jeszcze większej wygody do książki dołączono tasiemkę - zakładkę, dzięki której zawsze odnajdziesz fragment, na którym skończyłeś czytać. Całości dopełnia piękna, subtelna oprawa graficzna.

Zachęta do refleksji


Teksty zawarte w tej książce ukazują czytelnikom Boga pełnego miłości, jakiego s. Leonia doświadczała w codziennym życiu, na modlitwie, a w szczególności takiego, jakim On sam się definiował w mistycznych z nią dialogach.

Wydawnictwo Edycja św. Pawła


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.