Diecezja siedlecka

„Miłość bez granic” wieczór ku czci św. Jana Pawła II

15
maj 2023

W niedzielę, 14 maja w Radzyniu Podlaskim pod hasłem „Miłość bez granic” odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci św. Jana Pawła II.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie w dolnym kościele odbył się program poetycko-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imienia Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Podczas tej wieczornicy zostały podsumowane konkursy papieskie – literacki i recytatorski.

W konkursie literackim szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce zajęła Monika Pawlina z I LO w Radzyniu Podlaskim. W kategorii szkól podstawowych pierwszą nagrodę zdobył Jakub Bacik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim.

W konkursie recytatorskim szkół ponadpodstawowych pierwszą nagrodę otrzymała Alicja Ligęza w ZSP w Radzyniu Podlaskim, natomiast w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Mateusiak uczennica Szkoły Podstawowej w Woli Osowińskiej.

Wieczornicę ku czci Św. Jana Pawła II zorganizował Zespół Szkół Ponadpodstawowych im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim we współpracy z parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Materiał przygotował Sławomir Karczewski.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.