Łuków

Święte Znaki przybyły do parafii Świętego Brata Alberta

Kościół Sob. 13.05.2023 19:18:22
13
maj 2023

Do kościoła Świętego Brata Alberta, gdzie trwają właśnie Misje Ewangelizacyjne, przybyły Święte Znaki: Kopia Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej i Relikwie Męczenników Podlaskich. W południe zaś odbyła się Msza Święta, której przewodniczył ksiądz biskup Henryk Tomasik.

W niedzielę 7 maja w parafii Świętego Brata Alberta w Łukowie rozpoczęły się Misje Ewangelizacyjne. Prowadzą je misjonarze ksiądz Jacek Sereda i ksiądz Andrzej Sochal. Każdego dnia odbywają się liturgie i Msze Święte. Celem misji jest powrót do źródeł wiary, aby poprzez modlitwę, słuchanie Bożego Słowa i czerpanie z mocy sakramentów dać się poprowadzić Bogu. Dziś, 13 maja, siódmego dnia Misji Ewangelizacyjnych do parafii przybyły Święte Znaki: Kopia Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej i Relikwie Męczenników Podlaskich. Procesja wprowadzenia Znaków poprzedziła Mszę Świętą, której przewodniczył ksiądz biskup Henryk Tomasik. Podczas homilii ksiądz biskup mówił o Objawieniach Fatimskich oraz przypomniał historię Męczenników Podlaskich.

Misje Ewangelizacyjne w parafii Świętego Brata Alberta dobiegają już końca. Jak mówi ksiądz proboszcz Leszek Przybyłowicz jest to czas duchowej refleksji:

Szczegółowy program Misji Ewangelizacyjnych w parafii Świętego Brata Alberta znajdziecie Państwo tutaj: https://lukow.podlasie24.pl/kosciol/misje-ewangelizacyjne-w-parafii-swietego-brata-alberta-w-lukowie-20230506100511


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.