Diecezja siedlecka

10. rocznica święceń kapłańskich ks. Mateusza Gomółki

17
cze 2021

16 czerwca w radzyńskim Sanktuarium odbyła się 10. rocznica święceń kapłańskich ks. Mateusza Gomółki. Na uroczystość przybyli: ks. Jakub Kozak, ks. Łukasz Kałaska, ks. Radosław Osipacz oraz ks. Łukasz Iwaniec. Słowo Boże skierował do wszystkich ks. Kamil Duszek.

Ks. Mateusz Gomółka przyjął święcenia kapłańskie 18 czerwca 2011 roku. Życzenia oraz kwiaty na ręce księży złożyła parafialna młodzież: - Drodzy Księża, rocznica święceń kapłańskich to niezwykły dzień nie tylko dla księży, ale i dla nas parafian. Wspólnie z księżmi chcemy cieszyć się tą chwilą i uczcić dzień, w którym zaczęliście pełnić swoją posługę. Z tej okazji życzymy w imieniu naszej całej wspólnoty liturgicznej, żeby nie tylko takie dni jak dzisiaj, ale każdy dzień przypominał Wam, jak wielką nadzieję pokłada w księżach Pan Bóg. Przecież gdyby nie Jego Łaska i pomoc nie byłoby tych, którzy posługują w Jego Kościele. Chcemy wspólnie z wami prosić Boga o potrzebne łaski, a także o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej. Szczęść Boże.

Kolejne rocznice święceń obchodzą również księża pracujący w radzyńskiej parafii: ks. proboszcz Roman Wiszniewski 44 rocznicę, ks. kan. Henryk Prządka 49, ks. Michał Gosk 5, ks. Artur Zbański 12, ks. Adam Zawistowski 19.Inf. pras.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Dorota Wakuła

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.