Patronat medialny

„Razem z Aniołami wołajmy o pokój”. Piknik rodzinny w Loretto

Kościół Śr. 22.05.2024 15:34:41
22
maj 2024

W sobotę, 8 czerwca w Loretto koło Wyszkowa odbędzie się „Anielski piknik rodzinny”. W tym roku odbędzie się pod hasłem „Razem z Aniołami wołajmy o pokój”. Wydarzenie o godzinie 10:00 rozpocznie minikoncert harfowy w wykonaniu Temniny Cadi Sulumuny, a następnie wszyscy wspólnie zaśpiewają piosenkę „Anioł pokoju”, która została napisana specjalnie na to wydarzenie.

Po tym nastąpi najważniejsza część programu – Eucharystia, której przewodniczyć będzie ks. Szymon Mucha, który jest redaktorem loretańskiego czasopisma „Różaniec”. O oprawę liturgiczną Mszy świętej zadba dziecięcy chór parafialny ze Skórca pod batutą s. Sylwii Wójtowicz. Po uczcie duchowej nastąpi uczta dla ciała i dla ucha, i dla ruchu, gdyż kuchnia loretańska zapewni posiłek dla wszystkich uczestników, Fundacja „Proeduro” animuje zabawy ruchowe dla dzieci, Artur Nowicki – autor rysunków do „Anioła Stróża”- poprowadzi konkurs plastyczny, a Temina Cadi Sulumuna będzie prezentować arkany sztuki muzycznej.

Oczywiście nie zabraknie „kącika małego fizyka”, który od lat z powodzeniem prowadzi grafik „Anioła Stróża” Robert Mróz. Atrakcją muzyczną o duchowym charakterze jest występ zespołu „Małego Chóru Wielkich Serc”, na którym to koncercie również będzie można otrzymać nagrody za aktywny udział w wydarzeniu. Spotkanie uwieńczy wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w nowym kościele.

Siostry Loretanki serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu i proszą o wcześniejsze zgłoszenie na adres mailowy: aniol@loretanki.pl – lub indywidualnie.Siostry Loretanki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.