Łuków

„Basia. Jestem w sam raz” w Kinie Łuków

Kultura Śr. 05.06.2024 09:33:00
05
cze 2024

„Basia. Jestem w sam raz” to polska animacja, którą najmłodsi widzowie będą mogli oglądać w Kinie Łuków od 7 do 13 czerwca. Jest to kontynuacja filmowych opowieści o pełnej pozytywnej energii 5-letniej Basi, powstałych na kanwie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Na film „Basia. Jestem w sam raz” składają się cztery odcinki animacji: „Basia i plac zabaw”, „Basia i urodziny w muzeum”, „Basia i alergia” oraz „Basia i moda”. Filmowa Basia oczarowała publiczność swoim bystrym spojrzeniem na świat i dobrą energią. Teraz rezolutna pięciolatka i jej przyjaciele powracają z nowymi przygodami! Serial „Basia” to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości. Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum... Będzie su-pe-ro-wo! Serial „Basia” to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Film będzie wyświetlany w Kinie Łuków w dniach od 7 do 13 czerwca o godz. 12.30. Trwa około 45 minut. Na film zaproszone są również grupy zorganizowane, które mogą zamówić specjalny seans w dogodnym dla siebie terminie. Takie grupy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Kinem Łuków w celu ustalenia terminu seansu.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.