Łuków

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

Kultura Wt. 19.07.2022 09:33:45
19
lip 2022

Za nami kolejny koncert X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Tym razem w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego wystąpili Magdalena Maniewska i Zbigniew Gach. Wydarzeniu patronują Katolickie Radio Podlasie oraz portal Podlasie24.

Trzeci koncert X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie odbył się w niedzielne popołudnie 17 lipca, w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Magdalena Maniewska z Gdańska, która grała na oboju oraz organista Zbigniew Gach ze Słupska. Transmisję z tego wydarzenia można było obejrzeć na stronie YouTube Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz wysłuchać w Katolickim Radiu Podlasie.

Kolejny, czwarty koncert X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej odbędzie się za miesiąc 20 sierpnia, wyjątkowo w sobotę. I odbędzie się w innym niż zwykle miejscu. Tego dnia w amfiteatrze w parku miejskim wystąpi orkiestra kameralna „Melanidis Orchestra” z Warszawy.zdjęcia i informacja: ŁOK

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.