Łuków

Film „Obudź się” w Kinie Łuków

Kultura Czw. 11.07.2024 08:41:08
11
lip 2024

W dniach od 12 do 18 lipca w Kinie Łuków wyświetlany będzie film, który dostał Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych oraz Nagrodę Stowarzyszenia Kin Studyjnych na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Polska produkcja „Obudź się” powstała w 2022 roku. W łukowskim kinie będzie wyświetlana o godzinie 18:45.

„Obudź się”
Zosia (Martyna Byczkowska) jest nastolatką wychowywaną przez brata Bajzla (Karol Bernacki), który obraca się w środowisku kibiców piłkarskich. Po jednej z bójek chłopak zapada w śpiączkę. Zosia zaczyna wierzyć, że pomóc może mu tylko kibicowska flaga przeciwnej drużyny. By ją zdobyć, idzie do domu jej lidera, Cygana (Piotr Żurawski). Na miejscu razi go paralizatorem i stawia żądanie: albo jego kumple oddadzą flagę, albo on zginie. Z każdą mijającą godziną atmosfera staje się coraz gęstsza, a sytuacja coraz bardziej dramatyczna…

Czas trwania: 1 godz. 15 minut

Na film mogą przyjść również grupy zorganizowane, które mogą zamówić specjalny seans w dogodnym dla siebie terminie. Grupy zorganizowane proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Kinem Łuków w celu ustalenia terminu seansu.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.