Siemiatycze

Koncert Jubileuszowy X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German w Białymstoku

Kultura Śr. 25.10.2023 09:24:02
25
paź 2023

17 listopada w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku odbędzie się Koncert Jubileuszowy X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German. Wystąpi w nim 21 solistów – laureatów dziesięciu edycji Festiwalu z Polski, Uzbekistanu, Kazachstanu i Ukrainy.

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą Tomasza Labunia. Zabrzmi 21 utworów z repertuaru Anny German w kilku językach m.in. polskim, włoskim, hiszpańskim. Widzowie usłyszą najpiękniejsze, bardziej i mniej znane utwory z repertuaru Anny German w wykonaniu arcyzdolnych młodych wokalistów, w ich własnych interpretacjach i nowych aranżacjach na orkiestrę symfoniczną.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German to renomowany Festiwal o zasięgu międzynarodowym z 10- letnią tradycją. Realizowany corocznie z wielkim powodzeniem od 2014 roku, na bardzo wysokim poziomie artystycznym z zaangażowaniem artystów krajowych i zagranicznych. Relacje z koncertów minionych edycji dostępne są dla wszystkich bezpłatnie, na stałe, na platformie YT MFP-AG: https://www.youtube.com/c/Mi%C4%99dzynarodowyFestiwalPiosenki-AnnaGerman/videos

Koncert Jubileuszowy X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German odbędzie się w piątek, 17 listopada o godzinie 19.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki.

Organizatorem X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German Stowarzyszenie jest Liga Kobiet Polskich. Patronat medialny: Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl Bilety dostępne m.in. na platformie bilety24.pl.Inf. prasowa

Oprac. ABol

POBIERZ APLIKACJĘNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.