Łuków

Nowy tydzień w Kinie Łuków

Kultura Pt. 17.05.2024 13:04:18
17
maj 2024

Trzy premiery: „Ucieczka ze Zwierzowersum”, „Istoty fantastyczne” oraz „Królestwo Planety Małp”, będzie można zobaczyć na ekranie Kina Łuków w dniach od 17 do 23 maja.

„Ucieczka ze Zwierzowersum” to animacja produkcji australijskiej z 2023 roku. Animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem. Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie i jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić więc ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

„Ucieczka ze Zwierzowersum” - 17 maja o godz. 13:30 oraz w dniach 18-19 i 22-23 maja o godz. 14:30. Czas: 1 godz. 21 minut.„Istoty fantastyczne” to film familijny produkcji amerykańskiej z 2024 roku. A jeśli wszystko, w co wierzyliście jako dzieci, było prawdą? Historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co zrobi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane istoty fantastyczne z tymi, dla których są ważne.

„Istoty fantastyczne” - 17 maja o godz. 15:00 i 17:00 oraz w dniach od 18 do 23 maja o godz. 16:00 i 18:00. Czas: 1 godz. 48 minut.„Królestwo Planety Małp” to film sci-fi produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Reżyser Wes Ball tchnął nowe życie w znaną na całym świecie sagę rozgrywającą się kilka pokoleń po panowaniu Cezara. W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp jak i ludzi.

„Królestwo Planety Małp” - 17 maja o godz. 20:30 oraz w dniach od 18 do 23 maja o godz. 20:00. Czas: 2 godz. 25 minut.Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.