Łuków

Nowy tydzień w Kinie Łuków

Kultura Pt. 07.06.2024 11:35:58
07
cze 2024

Od 7 do 13 czerwca w Kinie Łuków obejrzymy takie filmy jak: „Basia. Jestem w sam raz”, „Strażniczka smoków”, „Furiosa: Saga Mad Max” oraz „Garfield”.

„Basia. Jestem w sam raz” to animacja produkcji polskiej z 2024 roku. Jest to kontynuacja filmowych opowieści o pełnej pozytywnej energii 5-letniej Basi, na podstawie uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. To propozycja filmowa przygotowana dla najmłodszych widzów. Animacja trwa około 45 minut. Pogodny humor, a także moc walorów edukacyjnych. Na film „Basia. Jestem w sam raz” składają się cztery odcinki animacji: „Basia i plac zabaw”, „Basia i urodziny w muzeum”, „Basia i alergia” oraz „Basia i moda”. Filmowa Basia oczarowała publiczność swoim bystrym spojrzeniem na świat i dobrą energią. Teraz rezolutna pięciolatka i jej przyjaciele powracają z nowymi przygodami! Serial „Basia” to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości. Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum... Będzie su-pe-ro-wo! Serial „Basia” to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

„Basia. Jestem w sam raz” w dniach od 7 do 13 czerwca o godz. 12:30. Czas: 45 minut.„Strażniczka smoków” to animacja produkcji hiszpańsko/chińskiej z 2024 roku. W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka pomaga swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków!

„Strażniczka smoków” w dniach od 7 do 13 czerwca o godz. 13:30. Czas: 1 godz. 39 minut.„Furiosa: Saga Mad Max” to film sci-fi produkcji australijsko/amerykańskiej z 2024 roku. Historia zbuntowanej wojowniczki Furiosy, zanim połączyła siły z Mad Maxem w „Fury Road”. Gdy świat upadł, młoda Furiosa zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce wielkiej hordy motocyklistów dowodzonej przez Warlorda Dementusa. Przemierzając Pustkowia, natrafiają na Cytadelę, której przewodzi Immortan Joe. Podczas wojny dwóch Tyranów o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, przygotowując środki na znalezienie drogi do domu.

„Furiosa: Saga Mad Max” w dniach od 7 do 13 czerwca 2024r. o godz. 19:15. Czas: 2 godz. 28 minut.„Garfield” to animacja produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Nowe filmowe przygody przezabawnego, ale leniwego i zapatrzonego w siebie rudego kota, bohatera popularnego komiksu. Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Jego jedynymi pasjami są - jedzenie i spanie. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

„Garfield” w dniach od 7 do 13 czerwca 2024r. o godz. 15:15 i 17:15. Czas: 1 godz. 41 minut.Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.