Łuków

Ostatni tydzień maja w Kinie Łuków

Kultura Pt. 24.05.2024 08:16:23
24
maj 2024

„Challengers”, „Ucieczka ze Zwierzowersum”, „Garfield” oraz „Istoty fantastyczne” – to propozycje Kina Łuków na ostatni tydzień maja.

„Challengers” to dramat produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia „Challengers” z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została potem trenerką, bezkompromisową na korcie i poza nim. Jej mąż Art jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick, jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zapytać samą siebie, jaka będzie cena wygranej.

„Challengers” w dniach 24, 28 i 29 maja o godz. 20:00 oraz w dniach 25, 26 i 30 maja o godz. 20:15. Czas: 2 godz. 11 minut.„Ucieczka ze Zwierzowersum” to animacja produkcji australijskiej z 2023 roku. Animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem. Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie i jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić więc ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

„Ucieczka ze Zwierzowersum” w dniach 24 i 28-30 maja o godz. 14:30 oraz w dniach 25-26 maja o godz. 12:45. Czas: 1 godz. 21 minut.„Garfield” to animacja produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Nowe filmowe przygody przezabawnego, ale leniwego i zapatrzonego w siebie rudego kota, bohatera popularnego komiksu. Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Jego jedynymi pasjami są - jedzenie i spanie. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

„Garfield” przedpremierowo w dniach 25-26 maja o godz. 14:15. Czas: 1 godz. 41 minut.„Istoty fantastyczne” to film familijny produkcji amerykańskiej z 2024 roku. A jeśli wszystko, w co wierzyliście jako dzieci, było prawdą? Historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co zrobi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane istoty fantastyczne z tymi, dla których są ważne.

„Istoty fantastyczne” w dniach 24 i 28-30 maja o godz. 16:00 i 18:00 oraz w dniach 25-26 maja o godz. 16:15 i 18:15. Czas: 1 godz. 48 minut.Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.