Sokołów Podlaski

Voci Cantati: Dziewczyna w szpilkach

Kultura Czw. 19.01.2023 16:43:38
19
sty 2023

W środę, 18 stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny Voci Cantati pt. „Dziewczyna w szpilkach”. Spotkanie poświęcone było pamięci należącej do zespołu Ani, której rocznicę śmierci niedawno obchodzono.

- Ania była dzielną kobietą, pełną optymizmu i dobra. Kryła w sobie mnóstwo talentu, a z Voci realizowała się wokalnie. Była gwiazdą sokołowskiej sceny muzycznej, a swoją przygodę z nią rozpoczęła jako dorastająca dziewczyna. W 2011 roku razem zakładaliśmy Voci Cantati. Dziś nie ma jej z nami. Wiedząc już, że odchodzi, nie chciała, by jej doświadczenie pozostało bez echa. Chciała, żebyśmy głośno mówili o profilaktyce i pomagali innym w walce z najgroźniejszą dzisiaj chorobą cywilizacyjną. Ania kochała życie i innych ludzi, dlatego jej wola jest naszą misją – mówi o swojej przyjaciółce Bożena Kaczmarek, kierownik artystyczny Voci Cantati.

Podczas koncertu nie zabrakło wspomnień, mogliśmy także zobaczyć i usłyszeć Anię na archiwalnych występach.
Dochód z koncertu w całości przeznaczony został na pomoc pani Beacie Szałkiewicz, dzielnej kobiecie, zmagającej się z podobną chorobą. Pani Beata walczy z nowotworem złośliwym piersi.

Zbiórkę charytatywną na leczenie i rehabilitację pani Beaty możesz wesprzeć TUTAJ.


PKry/MR

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.