Łuków

Wakacje z Łukowskim Ośrodkiem Kultury

Kultura Czw. 28.07.2022 10:06:22
28
lip 2022

73 dzieci w wieku od 7 do 10 lat wzięło udział w letniej akcji „Wakacje z ŁOK”. Były warsztaty plastyczne i muzyczne, gry i zabawy, spotkania z policjantami oraz wycieczka do Bałtowa.

Jak co roku podczas wakacji Łukowski Ośrodek Kultury przygotował ofertę dla najmłodszych mieszkańców Łukowa. Na trzech turnusach, z których każdy trwał tydzień, bawiło się w sumie 73 dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Czas spędzały one w Lokalnym Centrum Animacji na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Zimna Woda. Instruktorzy z ŁOK zadbali o to, aby każdego dnia wszyscy dobrze się bawili.

Jak czytamy w nadesłanej do nas informacji, w programie znalazły się m.in.: zajęcia integracyjne, film „Minionki: Wejście Gru” w Kinie Łuków, warsztaty filmowe, wokalne, plastyczne i muzyczne, wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, zajęcia fitness z Best Gym Łuków, spotkanie z policjantami, warsztaty chemiczne „Wodorosty od kuchni” z Eksperymenty Czary Mary, owocowe szaszłyki, kanapki, koktajle, gra terenowa „W poszukiwaniu zaginionego skarbu...", konstruowanie wigwamów, totemów i ozdób, wioska indiańska, malowanie twarzy, ognisko z kiełbaską, dmuchańce, lody, wata cukrowa, popcorn i wiele innych atrakcji.zdjęcia i informacja: ŁOK
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.