Drohiczyn

Warsztaty plastyczne w Drohiczynie – każdy może dołączyć

Kultura Pon. 04.12.2023 11:45:38
04
gru 2023

Mówi się, że śpiewać każdy może, ale malować też. Po kredki, farby, pędzle sięgamy zwykle w szkole – z obowiązku, potem nieraz zostawiamy te atrybuty na wiele lat, bywa, że na zawsze. Ale kiedy mamy więcej czasu dla siebie, np. na emeryturze możemy robić to, co sprawia nam przyjemność i rozwijać zapomniane pasje. Szukając czegoś dla siebie możemy skorzystać z oferty Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Drohiczynie.

W MGOK-u w miasteczku nad Bugiem, w każdy wtorek zajęcia plastyczne prowadzi pan Piotr Marciniak, artysta plastyk, członek grupy plastycznej „W Drodze” działającej w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Są to zajęcia plastyczne dla dorosłych. Mogą uczestniczyć w nich wszyscy chętni. W każdej chwili można dołączyć do grupy. Zajęcia są płatne - 10 zł miesięcznie. Warsztaty plastyczne w Drohiczynie odbywają się we wtorki w godz. 9.30 – 12.00.

Część osób uczęszczających na zajęcia korzysta z takiej oferty od lat. Rokrocznie dołączają nowe osoby. Są takie, które przed dołączeniem do grupy twierdziły, że rysunek, czy malarstwo – nie są dla nich, bo nie mają talentu, bo nie potrafią, a nawet nie chcą. Przyszły, spróbowały, zostały i wracają co tydzień.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.