Biała Podlaska

XIX Festiwal „Kultura bez Granic” w Kobylanach /zapowiedź/

05
lip 2024

W sobotę, 6 lipca na terenach rekreacyjnych przy kąpielisku w Kobylanach odbędzie się festiwal „Kultura bez Granic”. To największe wydarzenie w powiecie bialskim co roku przyciąga tysiące widzów. Tym razem gwiazdami wieczoru będą: zespół De Mono oraz Dawid Kwiatkowski.

Na ten dzień przygotowano szereg atrakcji m.in. stoiska promocyjne, poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń wiejskich z terenu gminy Terespol, wystawy malarstwa, rzeźby i rękodzieła, dmuchańce i wesołe miasteczko dla dzieci, foodtrucki, zabawy z animatorami oraz pokazy sprzętu służb m.in. Straży Pożarnej, Policji, Wojska czy Straży Granicznej.

Ponadto dziać się będzie na scenie, ponieważ zaprezentują się zespoły Białe Anioły i Hard Gock oraz Kapela Podwórkowa Klawa Ferajna, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono, a po nim wystąpi Dawid Kwiatkowski.

Z racji tego, że każdego roku na wydarzenie przybywa bardzo dużo osób przygotowano parking, który znajduje się przy budynku Urzędu Gminy Terespol. Osoby jadące z kierunku Białej Podlaskiej powinny skręcić w lewo w kierunku ulicy Zielone Wzgórza. Natomiast osoby jadące z kierunku Terespola proszone są o zjazd na drogę powiatową w kierunku Koroszczyna, a następnie kierowanie się w stronę budynku Urzędu Gminy Terespol. Parking będzie oznaczony taśmą.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.