Garwolin

Akcja: wakacje!

Region Śr. 19.06.2024 16:50:41
19
cze 2024

Wakacje to czas na odpoczynek, ale także na rozwijanie własnych pasji i na odkrywanie w sobie nowych umiejętności. Oferta Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie pozwala na wszystkie te działania. Można się nauczyć czegoś nowego, można się zrelaksować lub poszlifować swój talent. Wersja sportowa, muzyczna i plastyczna, a na deser na rozrywkę – kino.

Lubiane i niezwykle rozwojowe zajęcia ceramiki odbywać się będą w lipcu w środy. Do wyboru dwie różne godziny. Podczas zajęć uczestnicy lepią, gniotą, wyciskają, a nawet kręcą na kole. Satysfakcja z wypalonego i poszkliwionego dzieła jest ogromna.

Pod ogólną nazwą „zajęcia twórcze” kryją się działania plastyczne: malowanie, rysowanie, wycinanie, klejenie, tworzenie konstrukcji przestrzennych i wiele innych działań. Część z nich – jeśli pogoda pozwoli - odbywać się będzie w przyjaznej przestrzeni ogrodu CSiK. Dawka natury i kultury w jednym.

Edukacja muzyczna pod okiem mistrza to dopiero wakacyjna przygoda! Maestro Julian Czaporowski umawia się na lekcje indywidualne gry na fortepianie (tel. 668 377 768). Uczy od podstaw, ale także pomaga usprawnić grę już grającym.

Garwolińskie kino to rozrywka na najwyższym poziomie. W lipcu zagra dla najmłodszych: „Kici Kocia mówi dzień dobry” oraz „Zagadkę Klary Muu”, dla nieco większych: „Gru i Minionki: Pod przykrywką” oraz „Akademię Pana Kleksa” i „Był sobie kot”. Godziny seansów i ceny biletów w poszczególne dni podane są na stronie kina.

Miłośników aktywnego wypoczynku CSiK zaprasza na Wakacyjną Szkołę Pływania. Można z niej skorzystać niezależnie od posiadanych umiejętności pływackich. Zajęcia będą z podziałem na trzy grupy: początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia twórcze i z ceramiki prowadzone są mailowo na adres sekretariat@csik.garwolin.pl oraz telefonicznie pod numerem 25 682 20 51.

Inf. Pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.