Biała Podlaska

Dni Białej Podlaskiej 2024

Region Śr. 22.05.2024 17:48:12
22
maj 2024

W tym roku Dni Białej Podlaskiej będą trwały przez cały weekend. W programie wiele atrakcji: koncerty, rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, piknik rodzinny i wiele atrakcji dla dzieci. Punktem kulminacyjnym będą występy Dżemu, Daj to głośniej oraz Gutter Sirens.

Świętowanie Dni Białej Podlaskiej rozpocznie się już w piątek, 31 maja. O godzinie 17:00 w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów odbędą się koncerty zespołów: Adma, Wiśnia Bakajoko, Kasz Kesz, Dack x Ząbek, Młodych Podtext, Erwues.

W sobotę, 1 czerwca o godzinie 10:00 z placu Wolności wszyscy chętni wystartują w tegorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

W niedzielę, czerwca w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów o godzinie 12:00 rozpocznie się na Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw. Tego dnia odbędzie się również Piknik Rodzinny. Na najmłodszych mieszkańców miasta czekać będzie wesołe miasteczko, Strefa Kultury przygotowana przez Bialskie Centrum Kultury, Multicentrum, Muzeum Południowego Podlasia oraz Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piastuś”. Wieczorem odbędą się koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej: Dżemu, Daj to głośniej oraz Gutter Sirens.

Organizatorami wydarzenia są: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury.

Wydarzenia w ramach Dni Miasta mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.