Policja

Dzień otwarty Komendy Policji w Rykach

Region Sob. 25.05.2024 10:37:27
25
maj 2024

W poniedziałek, 27 maja w godz. 10:00-12:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbędzie się Dzień Otwarty. Osoby odwiedzające komendę będą mogły uzyskać informacje o tym, jakie warunki należy spełnić by wstąpić w szeregi policji. Chętni będą mogli zwiedzić jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jak wygląda praca w Policji na różnych stanowiskach i obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Goście będą mogli zobaczyć z bliska na jakim sprzęcie pracują funkcjonariusze ryckiej drogówki i prewencji oraz poznać tajniki pracy technika kryminalistyki. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzeć strzelnice, a profesjonalny instruktor opowie jak wyglądają szkolenia. Dodatkową atrakcją będzie stoisko funkcjonariuszy pionu kontrterrorystycznego Policji, którzy zaprezentują swój sprzęt i opowiedzą o swojej pełnej wyzwań służbie.

Większe grupy zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o kontakt pod numerami telefonu 606 653 498 lub 47 8128 258 w celu uzgodnienia dodatkowych i dogodnych terminów.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.