Garwolin

Garwolin: wyjątkowy gość u przedszkolaków

Region Śr. 07.12.2022 09:16:27
07
gru 2022

6 grudnia Publiczne Przedszkole nr 6 „Mały Europejczyk” w Garwolinie odwiedził w roli św. Mikołaja wyjątkowy gość. Zaproszenie dyrektor placówki Haliny Małgorzaty Warczyńskiej przyjął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

„Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań przygotowywały listy do Świętego Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów”- napisano na  facebookowej stronie przedszkola.

Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Jako pierwszy zawitał do placówki zabytkowym samochodem VW Marcin Gorbaczuk.

Dzieci czekały w sali gimnastycznej na Rzecznika Praw Dziecka  Mikołaja Pawlaka i burmistrz Garwolina Marzenę Świeczak . „ Dyrektor Halina Małgorzata Warczyńska zaprosiła wyjątkowego gościa, który stoi na straży praw dzieci. Spotkanie z św. Mikołajem i jego pomocnikami minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Elfy nie tylko niosły prezenty, ale kolejne marzenia, pomysły i cele naszych dzieci do zrealizowania w przyszłym roku”.
na podst. FB PP nr 6
WJ/Garwolin/Js
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.