Łuków

II turnus Ferii ŁOK rozkręcił się na dobre

Region Czw. 26.01.2023 12:59:03
26
sty 2023

We wtorek i w środę, 24 i 25 stycznia dzieci spędzające ferie z Łukowskim Ośrodkiem Kultury brały udział w zajęciach plastycznych, warsztatach muzycznych i kulinarnych a także w różnych konkurencjach sportowych.

We wtorek dzień rozpoczęto zajęciami plastycznymi, podczas których wszyscy stworzyli własne planety oraz nadali im kosmiczne nazwy. Następnie wyświetlono film „Solaris”, który wyprodukował ŁOK dwa lata temu w związku z rokiem Stanisława Lema. Kolejnym punktem były warsztaty muzyczne, podczas których dzieci wzięły udział w podchodach muzycznych. Mnóstwo pozytywnych emocji dostarczyły również warsztaty kulinarne, w których wszyscy uczestnicy zjedli ze smakiem pizzę oraz przygotowane przez siebie kolorowe, owocowe desery i gofry.


W środę zajęcia rozpoczęły się warsztatami z Sanepidem, podczas których uczestnicy dowiedzieli się m.in. co warto jeść i zabierać do szkoły na drugie śniadanie. Następne odbyły się konkurencje sportowe. Na zakończenie tego dnia dzieci wzięły udział w warsztatach „Mieszanina gazów”, podczas których dowiedziały się jak można w ciekawy sposób poeksperymentować z powietrzem.


Inf. ŁOK
MR

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.