Siemiatycze

Jak rok szkolny zapamiętali uczniowie?

Region Pt. 21.06.2024 18:50:36
21
cze 2024

Szkoła to nie tylko nauka, ale też przestrzeń, gdzie uczniowie dorastają, zbierają różnorodne doświadczenia, zawiązują znajomości i przyjaźnie. Te przeżycia na koniec roku szkolnego z uśmiechem wspominają uczniowie klas siódmych w Szkole Podstawowej w Drohiczynie. Podsumowując rok szkolny uczniowie klas siódmych przypominają o tym, co działo się poza lekcjami w klasie. Jednym z takich wspomnień jest wspólny wyjazd na mecz piłki nożnej w Białymstoku, kiedy Jagiellonia zwyciężyła z Wartą Poznań i została Mistrzem Polski.

Siódmoklasiści w zakończonym roku szkolnym zmierzyli się z nowymi dla nich przedmiotami, była to chemia, fizyka i drugi język obcy – w drohiczyńskiej podstawówce był to język rosyjski. Pomimo wcześniejszych obaw uczniowie poradzili sobie z tymi przedmiotami, wyniki mają dobre a nawet bardzo dobre, wielu z nich odebrało świadectwo z biało-czerwonym paskiem.

Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie zaczynają wakacje.

Jak oceniają rok szkolny, który już za nimi i co planują robić w czasie wakacji? Z tymi pytaniami do uczniów Szkoły Podstawowej w Drohiczynie zwróciła się Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.