Biała Podlaska

Już dziś zaplanuj swoją karierę zawodową. Targi pracy i edukacji w Białej Podlaskiej

26
maj 2023

Targi pracy i edukacji to dobra okazja do tego, aby zapoznać się z ofertami pracy na rynku lokalnym, ale także poznać ofertę uczelni wyższych adresowaną do uczniów ostatnich klas szkół średnich.

W piątek, 26 maja w hali widowiskowej AWF w Białej Podlaskiej odbyły się po raz kolejny Targi Pracy i Edukacji pod hasłem „Już dziś zaplanuj swoją karierę zawodową”. Podczas wydarzenia odwiedzający mieli okazję zapoznać się ze stoiskami firm poszukujących pracowników na lokalnym rynku pracy, poznać specyfikę pracy Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej czy ofertę prezentowaną przez Wojskowe Centrum Rekrutacji. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich mogli zasięgnąć informacji odnośnie oferty edukacyjnej uczelni wyższych, dowiedzieć się gdzie mogą znaleźć pracę czy jak rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Ponadto podczas targów prowadzone były wykłady dla przedsiębiorców, pracowników szkół, uczelni oraz osób uczących się i poszukujących pracy.

Na wydarzenie przybyło ponad 30 wystawców prezentujących różnorodne oferty pracy dorywczej jak i stałej. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, a odwiedzający wyrażali swoje zadowolenie z możliwości skorzystania z przygotowanej oferty.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.