Łuków

Konkurs dla przedszkolaków: Łuków miastem zieleni

Region Śr. 07.10.2020 12:13:00
07
paź 2020

„Łuków miastem zieleni” - to temat przewodni konkursu plastycznego ogłoszonego przez Urząd Miasta Łuków. To konkurs skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz najmłodszych uczniów „zerówek”.

Organizatorem konkursu jest Referat Promocji Urzędu Miasta. Do udziału w nim zaproszone są dzieci z „zerówek” oraz dzieci w wieku przedszkolnym, zarówno te, które chodzą do przedszkoli, jak i te, które spędzają czas w domach. Organizatorzy czekają na prace plastyczne w formacie A4 przedstawiające wyobrażenie zieleni miejskiej - tego co jest widziane dzisiaj oraz tego, co zdaniem dzieci mogłoby pojawić się w mieście w przyszłości. Mile widziane jest zawarcie w pracach elementów przestrzeni publicznej umożliwiających rozpoznanie danej części miasta.


Prace należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do Referatu Promocji Urzędu Miasta, ul. Browarna 65, w terminie do 30 października. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe, upominki oraz dyplomy. Szczegóły dotyczące konkursu opisano w regulaminie.


AKup [MSz]

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.