Międzyrzec Podlaski

Korki w Międzyrzecu

Region Śr. 25.10.2023 12:42:32
25
paź 2023

W Międzyrzecu Podlaskim największe korki tworzą się na ulicy Partyzantów. W dni powszednie w godzinach szczytu bywa, że cała ulica Partyzantów jest zakorkowana.

Najtrudniej jeździ się w tym rejonie miasta w dni powszednie przed godziną ósmą i po południu już przed godziną 15.00 do godziny 17.00. Utrudnienia w ruchu związane są przede wszystkim z bardzo często zamykanym jedynym w mieście przejazdem kolejowym w ulicy partyzantów a także zlokalizowanymi w tej części miasta: Szkołą Podstawową nr 2 i zakładami pracy.

Ponadto na początku października, w związku z budową wiaduktu nad torami kolejowymi (zdjęcia), został zlikwidowany przejazd w ul. Kościuszki – Siteńska. Do czasu otwarcia wiaduktu na druga stronę torów kolejowych można się dostać jedynie przez przejazd kolejowy w ul. Partyzantów.

W każdą sobotę do południa zakorkowane jest centrum Międzyrzeca. To dzień kiedy mieszkańcy miasta i okolic robią zakupy.

Aktualnie w Międzyrzecu nie są prowadzone żadne roboty drogowe. Być może jeszcze w tym roku zostanie zmodernizowany odcinek ulicy Lubelskiej od ul. Partyzantów do mostu na Krznie w kierunku Placu Jana Pawła II.
POBIERZ APLIKACJĘ


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.