Łuków

Kronika kryminalna: wypadki i kradzieże

Region Wt. 19.09.2023 07:28:15
19
wrz 2023

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło w minionym tygodniu w Ciechominie, Łukowie i Sulejach. Poszukiwany jest też sprawca włamania do jednego z mieszkań na osiedlu Unitów Podlaskich w Łukowie, skąd skradziono pieniądze.

Jak informuje oficer prasowy Komedy Powiatowej Policji w Łukowie w minionym tygodniu na terenie powiatu łukowskiego doszło do następujących zdarzeń:
12 września w Ciechominie kierujący motocyklem marki Yamaha 36-latek z gminy Stoczek Łukowski wjechał do rowu wywracając pojazd. W wyniku wypadku pokrzywdzony motocyklista doznał obrażeń ciała.

13 września w Łukowie na os. Unitów Podlaskich nieznany sprawca włamał się do mieszkania, skąd ukradł pieniądze.

13 września w Łukowie na ul. Świderskiej kierująca samochodem marki Honda 37-letnia łukowianka, zderzyła się z samochodem marki Volkswagen. W wyniku wypadku kierujący Volkswagena 34-latek z gminy Adamów doznał obrażeń ciała.

13 września w Sulejach kierujący hulajnogą 8-latek z gminy Łuków został potrącony przez samochód marki Opel, którym kierowała 44-latka z gminy Łuków. W wyniku wypadku pokrzywdzony chłopiec doznał obrażeń ciała.

14 września w Trzebieszowie 51-latek z gminy Trzebieszów umyślnie uszkodził szybę w drzwiach stacji paliw.

16 września w pociągu relacji Warszawa – Łuków nieznany sprawca przywłaszczył sobie smartfon marki Samsung Galaxy. Pokrzywdzony 35-letni łukowianin wartość straty określił na kwotę 1300 zł.

W okresie od 11 do 17 września policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.