Łosice

Łosicka kronika policyjna

Region Pon. 02.11.2020 12:18:00
02
lis 2020

Zdarzenia drogowe, wypadki, kradzieże – tymi sprawami zajmowali się w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Kradzież

27 października w miejscowości Patków, nieznany sprawca ukradł fotopułapkę, zamontowaną na jednym z drzew przez Straż Leśną. W wyniku zdarzenia Lasy Państwowe poniosły straty w wysokości ok. 2,5 tys. zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany

29 października w miejscowości Łuzki, policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Jak się okazało, 30-letni mieszkaniec gminy Huszlew był poszukiwany przez sąd, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Zdarzenie drogowe

30 października w miejscowości Ostromęczyn, na drodze krajowej nr 19, doszło do rozerwania przedniej opony samochodu ciężarowego DAF. W wyniku zdarzenia doszło do wywrócenia pojazdu na bok. Kierujący, 50-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego nie odniósł obrażeń, nie ucierpieli również inni uczestnicy ruchu drogowego.

Wypadek drogowy

1 listopada w miejscowości Zakrze, 34-letni kierujący samochodem osobowym Chrysler, mieszkaniec gminy Łosice, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala, jak się okazało był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

31-letni pasażer, również pod wpływem alkoholu, nie odniósł obrażeń. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Tekst: mł. asp. Nina Zaniewicz

KSkor/DW

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.