Łuków

Łuków: Puchary Niedźwiedzia rozdane

Region Pon. 13.05.2024 17:46:29
13
maj 2024

Nad zalewem Zimna Woda w Łukowie odbyły się już po raz czwarty Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych o Puchar Niedźwiedzia. Zorganizował je PZW Łuków Miasto. Pomysłodawcą zawodów jest Michał Krystecki.

Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych o Puchar Niedźwiedzia odbywały się nad łukowskim zalewem w minioną niedzielę, 12 maja. Wzięło w nich udział 20 wędkarzy z różnych stron kraju. Największą liczbę stanowili wędkarze z Okręgu PZW Lublin, ale byli też przedstawiciele okręgów Mazowieckiego, Chełma, Siedlec, Radomia, Kielc oraz ze Skierniewic. Jak mówił nam pomysłodawca i główny organizator zawodów Michał Krystecki, chodziło o dobrą zabawę, łowienie i promowanie łukowskiego zalewu.

Zwycięzcą zawodów został Grzegorz Staniak z Okręgu PZW Lublin. Na drugim miejscu uplasował się Michał Czułek, który do Łukowa przyjechał z Okręgu PZW Skierniewice. Trzeci był Adam Papiernik z okręgu Lublin.

Wydarzeniu patronowali: poseł Sławomir Skwarek, senator Stanisław Gogacz, starosta Dariusz Szustek, burmistrz Piotr Płudowski, wójt gminy Łuków Mariusz Osiak, wójt gminy Stanin Krzysztof Kazana oraz GKS ZG PZW. Patronat medialny objęły m.in. Katolickie Radio Podlasie oraz portal Podlasie24.pl.zdjęcia: PZW Łuków Miasto/podlasie24
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.