Łuków

Łuków: zagrali dla rodaków

Region Niedz. 10.12.2023 12:41:48
10
gru 2023

Dziewięć drużyn wzięło udział w VII Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej ,,Gramy dla Rodaków”. Jego głównym celem było zebranie darów na rzecz akcji „Polacy Rodakom”.

VII Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ,,Gramy dla Rodaków” odbył się w sobotę, 9 grudnia w hali Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie. W rozgrywkach wzięło udział dziewięć drużyn, które na sportowo postanowiły włączyć się w akcję senatora Stanisława Gogacza „Polacy Rodakom”. Celem tej akcji jest zebranie darów i przekazanie ich w formie świąteczno – noworocznych paczek Polakom mieszkającym w Ukrainie.

W relacji z turnieju, którą „na gorąco” publikuje Bartłomiej Bryk, radny Rady Powiatu i inicjator turnieju, czytamy: „Dziękuję wszystkim zawodnikom i kibicom, którzy włączyli się w dzisiejszą akcję. Może się wydawać, że było to zwykłe kopanie piłki, lecz to jedynie złudzenie. Dzięki Waszej obecności ktoś będzie miał lepsze Święta - tak po ludzku. I dlatego, choć mocno gratulujemy zwycięzcom z AR-TIG Huta Dąbrowa, to wygrana w dzisiejszych zawodach była na drugim planie. Dzisiaj wygraliśmy wszyscy. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tej imprezy - jesteście wielcy. Do zobaczenia za rok!”.

Turniej zorganizowali: Stowarzyszenie „Przyjazny Łuków”, samorząd powiatu łukowskiego oraz NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze Oddział Łuków.informacja i zdjęcia: Bartłomiej Bryk Stowarzyszenie „Przyjazny Łuków”
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.