Łuków

O pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom na przykładzie Oddziału Leczenia Uzależnień w Łukowie - w wieczornej audycji Radia Podlasie

Region Śr. 17.05.2023 15:22:16
17
maj 2023

O problemach osób uzależnionych od alkoholu lub narkotyków mowa będzie 18 maja w audycji wieczornej na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Audycja zostanie zrealizowana we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

W czwartkowej Audycji Trzeźwiejących Alkoholików "Boże użycz nam pogody ducha" zostanie poruszony temat pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom na przykładzie działalności Oddziału Leczenia Uzależnień w Łukowie i w opinii pracujących tam terapeutów.

Prowadzący audycję Lech Zakrzewski - instruktor terapii uzależnień, będzie gościł w radiowym studiu m. in.: ordynatora Oddziału Leczenia Uzależnień w Łukowie dra Jerzego Kamińskiego – lekarza internistę, specjalistę psychoterapii uzależnień.

Audycja rozpocznie się w czwartek, 18 maja o godzinie 21.40 i zostanie zrealizowana we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

--------------------------------------------------------

POSŁUCHAJ pierwszej z tego cyklu audycji - wyemitowanej 20 kwietnia br.

Całodobowy Oddział Leczenia Uzależnień w Łukowie ZOBACZ


Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie na FB

POSŁUCHAJ ONLINE


1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Ważne sprawy Śr. 17.05.2023 18:08:31

Proszę o odpowiedź: 1. Kiedy w Łukowie pojawi sie terapia dla współuzależnionych - takich osób jest wiecej niż alkoholików? 2. Kiedy do indywidualnego planu terapii czy też wcześniej włączona zostanie terapia małżeńska? 3. Od kiedy poradnia będzie pracować równiez w godzinach popołudniowych, a nie tylko wtedy, gdy większość ludzi pracuje?