Radzyń Podlaski

Pijany kierowca sprawcą wypadku

Region Pon. 05.06.2023 12:00:10
05
cze 2023

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, 3 czerwca w Komarówce Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem. Kierujący samochodem w organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu.

Do wypadku drogowego doszło około godziny 16:30 w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. Z ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic, 30-leni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 26-latkowi, kierującemu motocyklem marki Kawasaki. Motocyklem kierował mieszkaniec powiatu parczewskiego, który z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący motocyklem był trzeźwy, natomiast w organizmie 30-latka urządzenie wskazało blisko 2,5 promila alkoholu.podkomisarz Piotr Mucha

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowiak Pon. 05.06.2023 09:49:30

Tak to jest. kierowca trafika zawinił i jeszcze był pijany a motocyklista ucierpiał i może zostać kaleką?? Motocykl to niebezpieczny pojazd. W zderzeniu z samochodem nie ma szans.