Sokołów

Podsumowanie programu Erasmus+ w SP w Kosowie Lackim

Region Pt. 01.03.2024 11:56:42
01
mar 2024

26 lutego, w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus+, w którym placówka wzięła udział. Na spotkanie przybyli: Senator Waldemar Kraska, przedstawiciele lokalnej społeczności pod przewodnictwem Burmistrza Jana Słomiaka, uczestnicy projektu oraz uczniowie i nauczyciele placówki.

Podczas spotkania, dyrektor szkoły - Agnieszka Ajdys, przedstawiła krótkie sprawozdanie z czasu spędzonego przez delegację w Grecji a goście mieli okazję wysłuchać relacji uczestników wyjazdu, obejrzeć prezentację zdjęć oraz prace artystyczne związane z greckim doświadczeniem. Spotkanie uświetnił pokaz greckich tańców i degustacja kulinarnych specjałów tego kraju. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Podczas pobytu w Platamonas, uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, co nie tylko poszerzyło ich wiedzę, ale również pozwoliło zanurzyć się w lokalnej kulturze. Wspólne wyzwania, zwłaszcza związane z komunikacją w języku obcym, umocniły pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

Program Erasmus+ stanowi wyjątkową okazję do rozwijania umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń i poszerzania horyzontów kulturowych. To nie tylko edukacja, lecz fascynująca podróż przez kulturę danego kraju. To niezapomniane przeżycie, które kształtuje zarówno umysł jak i serce.


źródło: SP w Kosowie Lackim

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.