POWIAT SIEDLECKI

Recital Szymona Wydry w Chodowie

Region Śr. 27.04.2022 10:44:56
27
kwi 2022

W niedzielę 24 kwietnia 2022 r. w sali widowiskowej GOK Chodów odbył się koncert akustyczny Szymona Wydry. Towarzyszył mu Zbigniew Suski, gitarzysta Carpe Diem. Podczas recitalu nie zabrakło największych przebojów zespołu: "Teraz wiem", "Życie jak poemat", "Bezczas".

Szymon Wydra przed koncertem poprowadził warsztaty dla laureatów V Walentynkowego Festiwalu Piosenki Miłosnej. Podczas warsztatów uczestnicy wspólnie z Szymonem przygotowali piosenkę "Życie jak poemat”, którą wspólnie wykonali na zakończenie koncertu.

Laureaci festiwalu otrzymali statuetki, które wręczał im Szymon Wydra i dyrektor GOK w Siedlcach z/s w Chodowie Iza Kuniewcz. Wiele ciepłych słów od artysty otrzymali uczestnicy festiwalu oraz zgromadzona publiczność. Podczas koncertu nie zabrakło również anegdot i fraszek zaprezentowanych przez Szymona Wydrę i Zbigniewa Suskiego.

Wokalista zachwycił liczną publiczność, która przybyła na jego koncert. Artysta porwał wszystkich do wspólnego śpiewania, a po zakończeniu występu rozdawał fanom autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć.

MJa/JS
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.