Kościół

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024

19
kwi 2024

- Bóg czeka na twój ruch, w wiarę trzeba wejść, zagłębić się. To tak, jak z jazdą motocyklem ona też wymaga zgłębienia, pracy i rozwoju - mówił ks. Janusz Szymański w homilii otwierającej sezon motocyklowy 2024.

W Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego 2024 uczestniczyło kilkuset motocyklistów. 14 kwietnia spotkali się w Grannem nad Bugiem w diecezji drohiczyńskiej, gdzie w parafii pw. Św. Jana Chrzciciela proboszczem jest ks. Janusz Szymański kapelan motocyklistów i wielki pasjonat motocykli. Przyjechali do Grannego indywidualnie, a także w grupach zorganizowanych. Obecni byli m.in. motocykliści w grupy GodBoys, którą przed laty założył ks. Janusz Szymański.

W intencji braci motocyklowej i bezpiecznego rozpoczynającego się sezonu sprawowano Mszę Św., potem wszyscy wzięli udział w Moto Pikniku.

Z motocyklistami rozmawiała Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.


O motocyklach, które łączą ludzi we wspólnotę, o rozpoczynającym się nowym sezonie motocyklowym, a także o tym dlaczego warto wybrać się nad Bug z ks. Januszem Szymańskim przez przyjaciół nazywanym Capelanem-Motocyklistą, przy okazji Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego 2024, rozmawiała Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.