Siemiatycze

Siemiatyckie przedszkolaki zaśpiewały dla Babć i Dziadków

Region Pon. 12.02.2024 14:55:13
12
lut 2024

Trochę w innym terminie niż wskazuje kalendarz, ale z wielkim sercem i ogromnym zaangażowaniem dzieci z Przedszkola Nr 3 Wesoła Trójeczka w Siemiatyczach przygotowały uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka.

Na to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane w poniedziałek, 12 lutego w Sali Koncertowo-Kinowej dzieci zaprosiły swoje babcie, dziadków, rodziców, a także członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na widowni zasiadła też dyrektor przedszkola Elwira Borucka i burmistrz Siemiatycz Piotr Siniakowicz. A na scenie prezentowały się dzieci – śpiewały, tańczyły, recytowały. Kiedy w głośnikach zabrzmiał twist zaproszono do tańca wszystkich gości, a niejedna z babć szepnęła – przecież to muzyka naszej młodości.

Zgodnie ustalono, że dzieci zaprezentowały fantastyczną część artystyczną, co z pewnością jest zasługą zarówno pracy z paniami w przedszkolu, ale też talentów odziedziczonych po rodzicach, babciach i dziadkach.

Po występach dzieci obdarowały swoich gości prezentami, można było wykonać pamiątkowe zdjęcie na specjalnej balonikowej ściance, a na koniec posilić się słodkim ciasteczkiem.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.