Kierowcy

Śmiertelny wypadek na DK-19 w Żakowoli Radzyńskiej

Region Sob. 23.03.2024 08:28:33
23
mar 2024

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś nad ranem w miejscowości Żakowola Radzyńska na DK-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latek kierując Mercedesem CLK zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przepust drogowy po czym auto dachowało. Niestety kierowca mercedesa poniósł śmierć na miejscu, a pasażer trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj kilka minut przed godziną 5:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Żakowola Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia drogowego wynika, że kierujący Mercedesem GLK430 na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przepust drogowy po czym auto dachowało. Niestety 26-letni kierujący Mercedesem poniósł śmierć na miejscu. Z kolei do szpitala z obrażeniami ciała trafił 21-letni pasażer, mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego.

W miejscu wypadku wprowadzony jest ruch wahadłowy. Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku - informuje podkomisarz Piotr Mucha, KPP Radzyń Podlaski .

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale.
podkomisarz Piotr Mucha, KPP Radzyń Podlaski 
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.