Łuków

Świąteczny weekend na drogach powiatu łukowskiego

Region Wt. 02.04.2024 15:12:32
02
kwi 2024

Za nami świąteczny weekend. W tym czasie jak informuje nas oficer prasowy KPP Łuków na terenie powiatu łukowskiego doszło do dziewięciu zdarzeń drogowych. W trzech przypadkach kierowcy zderzyli się z leśnymi zwierzętami. Doszło też kolizji, w której jedna z osób prowadzących auto miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Jak informuje nas młodszy aspirant Marcin Józwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, w okresie od 30 marca do 1 kwietnia na terenie powiatu łukowskiego doszło w sumie do dziewięciu zdarzeń drogowych. W jednym przypadku trzy osoby trafiły do szpitala, ale na szczęście nie odniosły groźnych obrażeń. Były to trzy kobiety uczestniczące w zdarzeniu w Staninie, do którego doszło 30 marca.

Policjanci interweniowali też w trzech przypadkach, w których doszło do potrącenia przez kierowców leśnych zwierząt. W Tuchowiczu i Hordzieży kierowcy potrącili sarny. W Hucie Dąbrowie kierowca potrącił łosia.

30 marca doszło też do kolizji w Łukowie na ul. Zapowiednik. Tam zderzyły się dwa auta osobowe: audi i citroen. Jak się okazało, prowadząca citroena 47-latka miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Łukowscy policjanci interweniowali również podczas tragicznego w skutki zdarzenia, do którego doszło 30 marca w Łukowie. Zgłoszenie dotyczyło pożaru w jednym z bloków na osiedlu Klimeckiego. Jak informują strażacy z OSP KSRG z Dąbia, zadymienie w mieszkaniu spowodowane było pozostawionym na gazie garnkiem. Po przeszukaniu mieszkania okazało się, że znajduje się tam nie dający oznak życia mężczyzna. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.