Łuków

Tytuł Profilaktyka Roku przyznany

Region Pt. 24.03.2023 11:37:44
24
mar 2023

Danuta Dybciak – Bocian, pedagog szkolny, zdobyła tytuł „Profilaktyk Roku 2022”. Tytuł przyznała Kapituła Konkursu organizowanego od wielu lat przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Danuta Dybciak – Bocian na co dzień pracuje jako pedagog szkolny. Od wielu lat zaangażowana jest w prowadzenie Miejskiej Świetlicy Środowiskowej dla Dzieci i Młodzieży „Parasol”. W laudacji z okazji przyznania tytułu „Profilaktyk Roku 2022” czytamy:

„Składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w podejmowaniu wielu działań mających na celu profilaktykę uzależnień, propagowanie zdrowego stylu życia bez nałogów. Swoją pracą kształtuje Pani postawy oparte na życzliwości, niesieniu pomocy innym, zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Pomaga Pani dzieciom ze środowisk zagrożonych, mających problemy z zachowaniem i kontrolowaniem emocji.

Gratulujemy świetnego i otwartego na potrzeby dzieci i młodzieży zespołu tworzącego Miejską Świetlicę Środowiskową dla Dzieci i Młodzieży „Parasol”. Aktywna promocja tego miejsca przyczynia się do jego rozwoju, chętnego korzystania i spędzania w nim wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Mając na uwadze, jak istotna jest edukacja zdrowotna, propagowanie zdrowego stylu życia bez nałogów dziękujemy za pomoc i udział w podejmowanych działaniach. Za prowadzenie i realizację programów profilaktyczno - edukacyjnych, w tym rekomendowanych w ramach realizacji zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości i skuteczności w uświadamianiu młodych ludzi w zakresie profilaktyki uzależnień.”

Wręczenie statuetki „Profilaktyk Roku 2022” Danucie Dybciak – Bocian odbyło się 23 marca, tuż przed rozpoczęciem obrad Rady Miasta. Statuetkę i dyplom wręczali przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Okliński, burmistrz Piotr Płudowski oraz pełnomocnik burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Dorota Zakrzewska.

zdjęcia i informacja: UM Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

4 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
powiatowy Niedz. 26.03.2023 13:31:30

Gratulacje dla Pani i całej drużyny parasola

Jeszcze się afiszuje Sob. 25.03.2023 12:12:03

Tytuł dla pani Danusi jak najbardziej zasłużony ale dla tej pani obok to tytuł powinien brzmieć Kariera Roku zwłaszcza w odniesieniu do funkcji kierownika MOPSu w Łukowie, gdzie pani nie posiada stosownych kwalifikacji aby kierować taką instytucją.

Witek Pon. 27.03.2023 08:05:40

Coś konkretnego masz czy tylko smrodzisz nudząc się na państwowym etacie ?

Łukowiak Pt. 24.03.2023 15:47:16

Brawo Pani Danuto. Gratulacje.