Radzyń Podlaski

Wypadek na DK63 w miejscowości Bezwola

Region Śr. 31.05.2023 17:37:56
31
maj 2023

Do poważnie wyglądającego wypadku drogowego doszło we wtorek, 30 maja na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bezwola. Kierujący samochodem marki Honda Civic nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku kierowcy Skody. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba. Kierowca hondy nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia drogowego doszło kilka minut po godzinie 16:00 w Bezwoli na DK 63. Z ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic, 46-leni obywatel Turkmenistanu na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Skoda Fabia, którym kierował 38-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. W wyniku zderzenia samochodów z obrażeniami ciała do szpitala trafiła pasażerka skody.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Funkcjonariusze w trakcie wykonywania czynności ustalili, że 46-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.podkomisarz Piotr Mucha

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.