Węgrów

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Region Pon. 02.11.2020 13:20:00
02
lis 2020

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

26 października w Węgrowie mieszkaniec powiatu przasnyskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki VW, doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

27 października w miejscowości Stoczek mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w miejscowości Ruchna mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo citroenowi w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

29 października w Węgrowie doszło do potrącenia pieszej przez mieszkańca pow. węgrowskiego, który pojazdem marki Toyota wykonywał manewr cofania i tyłem pojazdu potrącił 84-letnią kobietę, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

30 października w Węgrowie obywatel Białorusi, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w prawo uszkadzając znak drogowy.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł.asp. Monika Księżopolska/ KPP Węgrów
[MSz]

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.