Łuków

Do parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie przybyły Święte Znaki

Kościół Sob. 23.09.2023 20:10:49
23
wrz 2023

W parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie trwają Jubileuszowe Misje Ewangelizacyjne. W sobotę 23 września, siódmego dnia Misji, do parafii przybyły Święte Znaki: Kopia Obrazu Matki Bożej Kodeńskie i Relikwie Męczenników Podlaskich.

Misje Ewangelizacyjne w parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie rozpoczęły się w niedzielę 17 września. Każdego dnia odbywały się katechezy misyjne i nabożeństwa. Misje prowadzi misjonarz ksiądz Tomasz Bieliński. Dziś, w sobotę 23 września, siódmego dnia Misji, do parafii przybyły Święte Znaki: Kopia Obrazu Matki Bożej Kodeńskie i Relikwie Męczenników Podlaskich. Powitali je licznie zgromadzeni parafianie. Święte Znaki procesyjnie zostały wprowadzone do świątyni. Następnie odbyła się Msza Święta, której przewodniczył ksiądz biskup Grzegorz Suchodolski. Podczas Eucharystii, małżonkowie odnowili swoją przysięgę. Wieczorem zaś, przed rozpoczęciem różańca, z parafinami spotkał się ojciec Mariusz Bosek, który zachęcał do przyjęcia Szkaplerza Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Kodeńskiej.

Niedziela 24 września, ósmy i ostatni dzień Misji Ewangelizacyjnych, będzie upływał pod hasłem: „Być uczniem Chrystusa to być Jego świadkiem”.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.