Region

Dwa niebezpieczne zdarzenia drogowe w piątkowy wieczór

Siedlce Sob. 15.06.2024 10:35:27
15
cze 2024

W piątek, 14 czerwca siedlecka policja musiała interweniować przy dwóch niebezpiecznych zdarzeniach. Jak informuje nas st. sierż. Barbara Jastrzębska z KMP Siedlce do jednego z nich doszło w Bojmiu, a do drugiego w Siedlcach.

Wczoraj około godziny 19.10 na ul. Warszawskiej w miejscowości Bojmie kierujący pojazdem marki Renault 53-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na teren posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki Lexus, którym kierował 25-letni mężczyzna. Kierujący Lexusem wraz z 48-letnim pasażerem zostali przewiezieni do szpitala. Po wykonaniu badań zostali wypisani do domu.

Tego samego dnia o godzinie 23.25 w Siedlcach na ul. 3 Maja kierujący VW Polo 21-latek jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu, wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Armii Krajowej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost pojazdowi marki Mercedes Benz, którym kierował 24-latek i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia 24-latek oraz 20-letni pasażer z VW Polo z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami zostali zbadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00 mg/l. Postępowanie w sprawie prowadzi KMP Siedlce.Fot. Policja Siedlce/Czytelnik Jakub

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.