Ryki

Zaginął mieszkaniec Dęblina

Region Śr. 28.02.2024 15:23:24
28
lut 2024

Kryminalni z ryckiej komendy poszukują zaginionego mieszkańca Dęblina. 25 stycznia, 42-latek wyjechał z rodzinnego miasta i kierował się do swojej rodziny w Wielkiej Brytanii. 2 dni później, 27 stycznia, mężczyzna zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od tamtej pory, kontakt z 42 - latkiem się urwał.

Jak informuje Policja, 25 stycznia, 42 – letni Marcin Osiak, zamieszkały w Dęblinie, wyjechał z miasta samochodem (koloru jasnego) wraz z nieznanymi mężczyznami. Zaginiony miał się udać do rodziny w Wielkiej Brytanii. 27 stycznia br., mężczyzna zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi i nie dojechał do celu swojej podróży.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: krępa budowa ciała, wzrost około 180 cm, włosy średniej długości (do ucha), siwe i kręcone, oczy koloru ciemnego. Ubrany był w kurtkę koloru brązowego bez kaptura, zapinaną na suwak, spodnie typu jeans w kolorze jasnoniebieskim, but sportowe koloru granatowego.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod numerem telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

aspirant Łukasz Filipek, KPP Ryki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.