Siemiatycze

12. Siemiatycka Wieczorna Dycha

Sport Wt. 23.05.2023 07:03:20
23
maj 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają do udziału w imprezie sportowej. W niedzielę, 4 czerwca odbędzie się 12. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”. Start i meta o godzinie 18.00 przy parkingu na ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. Uczestnikami biegów głównych na 10 km mogą być osoby, które mają ukończone 18 lat.

Uczestnikami biegu na 5 km mogą być osoby, które mają ukończone 16 lat oraz te, które przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane przez rodziców bądź opiekunów prawnych oświadczenie o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.

Uczestnikami biegu na 400 m mogą być dzieci w każdym wieku pod warunkiem, że zostaną do biegu zgłoszone bezpośrednio na starcie przez rodzica lub opiekunów oraz dzieci biegnące wraz z rodzicami.

Regulamin oraz Oświadczenie wraz z drukiem zgłoszenia pobrać na stronie organizatora www.mosir-siemiatycze.info lub bezpośrednio przed zawodami w biurze biegu. Trasa posiada atest PZLA.

Imienne zgłoszenia elektroniczne po wypełnieniu formularza na stronie www.maratonypolskie.pl lub osobiście w dniu zawodów – o ile będą jeszcze wolne miejsca. Bezpośredni link do zapisów elektronicznych: www.dostartu.pl/xii-siemiatycka-wieczorna-dycha/.Źródło: MOSiR Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.