Adam Kołodziej najlepszym siatkarzem województwa lubelskiego

Sport Śr. 17.05.2023 09:32:24
17
maj 2023

Adam Kołodziej, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie, został najlepszym siatkarzem województwa lubelskiego. Tytuł ten zdobył podczas odbywającego się po raz pierwszy wojewódzkiego finału Kinder Joy of Moving w kategorii ,,single”.

Premierowy finał województwa lubelskiego w rozgrywkach Kinder Joy of Moving w kategorii ,,single” odbył się 13 maja w Lublinie. W eliminacjach wystartowało ponad 30 zawodników z całego województwa. Do wąskiego finału dostało się ośmiu najlepszych, a w tym aż trzech reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. Po bardzo emocjonujących meczach podopieczni Jakuba Ostrowskiego po raz kolejny pokazali „kawał dobrej siatkówki”. Zwycięzcą turnieju i tym samym najlepszym zawodnikiem w województwie lubelskim w roku 2023 w rozgrywkach Kinder Joy of Moving w kategorii „single” został Adam Kołodziej z łukowskiej „Czwórki”.

Jak informuje nas trener młodych siatkarzy Jakub Ostrowski, podczas finału bardzo dobrze spisali się również Marcel Antolak, który zajął piąte miejsce oraz Kacper Mazurek, który znalazł się na miejscu szóstym.

zdjęcia i informacja: Jakub Ostrowski SP 4 Łuków