Łuków

Gmina Wojcieszków: wędkarskie zawody w Burcu

Sport Wt. 30.08.2022 19:05:51
30
sie 2022

21 zawodników wzięło udział w zawodach wędkarskich, które odbyły się w Burcu. Organizowali je GOG Milanów oraz Klub Abstynenta Jutrzenka z Łukowa. Zawodom patronowali wójt gminy Wojcieszków Agnieszka Cieślak oraz burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

Zawody wędkarskie w Burcu odbyły się w niedzielę 28 sierpnia. Organizowali je GOG Milanów oraz Klub Abstynenta Jutrzenka z Łukowa, a patronowali wójt gminy Wojcieszków Agnieszka Cieślak i burmistrz Łukowa Piotr Płudowski. Wsparcia organizatorom udzieli również lokalni przedsiębiorcy. Z ramienia Klubu Jutrzenka za koordynację i logistykę odpowiadał Marek Kowalski, a sędzią głównym zawodów był Jacek Kowalski.

Zainteresowanie zawodami przeszło oczekiwania organizatorów. Z powodów technicznych ilość miejsc była niestety ograniczona. Udział w zawodach wzięło dwudziestu jeden zawodników. Zawody zakończyły się po ponad czterogodzinnej, zaciętej rywalizacji. Pierwsze miejsce zajął Ernest, drugie Radosław, a trzecie Krystian.

Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez burmistrza Łukowa, a wszyscy uczestnicy zawodów - pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez wójt gminy Wojcieszków. Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy zostali zaproszeni na grilla.zdjęcia i informacja: organizatorzy
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.