Biała Podlaska

IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy w Białej Podlaskiej

07
lut 2024

W sobotę, 17 lutego w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy. Tego dnia będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz) oraz duety, które będą oceniane przez profesjonalny panel sędziowski. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00.

Miasto Biała Podlaska gościć będzie rekordową liczbę zawodników. Do rywalizacji o miejsca na podium zgłosiło się prawie 300 zawodniczek z wielu klubów z całej Polski: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Namysłowa, Kłodzka, Świebodzic, Łodygowic, Tomaszowa Lubelskiego, Białegostoku, Kędzierzyna Koźla, Gogolina i oczywiście z Białej Podlaskiej.

Jak zapewniają organizatorzy udział w wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka.

Zmagania zawodniczek będzie można oglądać podczas transmisji na żywo prowadzonej przez RELL.TV, jednak organizatorzy zapraszają do kibicowania na hali. Wstęp jest bezpłatny.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują m. in. Katolickie Radio Podlasie i portal Podlasie24.pl.
Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.