Kolejne medale dla MKS „Delfinek” Łuków

Sport Pon. 05.07.2021 11:10:16
05
lip 2021

Złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale zdobyli młodzi pływacy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Delfinek” Łuków. Wywalczyli je podczas zawodów o Puchar Burmistrza Garwolina.

Zawody o Puchar Burmistrza Garwolina odbywały się 20 czerwca. Wystartowało w nich 120 zawodników. Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfinek” Łuków reprezentowało siedmioro młodych pływaków. Anna Lipińska wywalczyła dwa brązowe medale na dystansie 50 m stylem motylkowym i klasycznym. Marta Konieczna zdobyła złoty medal na 50 m stylem grzbietowym i srebrny medal na 50 m stylem dowolnym. Natomiast Igor Suchodolski wywalczył srebrny medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym i brązowy medal na 50 m stylem dowolnym. Pozostali zawodnicy Mateusz Prokop, Andrzej Prokop, Anna Celińska i Julia Pytlik uplasowali się tuż za podium poprawiając swoje rekordy życiowe. Gratulujemy.

zdjęcie i informacja: MKS „Delfinek” Łuków